Ekrem Eşkinat: Paylaştıkça çoğalır insan

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, Süleymanpaşa Kent Konseyi Ufuk Bekir Ersöz ve CHP Tekirdağ İl Başkanı Recep Palabıyık, Süleymanpaşa Belediyesi’nin Çiftlikönü otogar yanına yerleştirdiği paylaşım kabinine kitap atarak bağışta bulundu.

Ekrem Eşkinat: Paylaştıkça çoğalır insan
Çerkezköy Bakış - Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, Süleymanpaşa Kent Konseyi Ufuk Bekir Ersöz ve CHP Tekirdağ İl Başkanı Recep Palabıyık, Süleymanpaşa Belediyesi’nin Çiftlikönü otogar yanına yerleştirdiği paylaşım kabinine kitap atarak bağışta bulundu.


banner287

“PAYLAŞMAK GÜZELDİR”
 Yüzüncü Yıl itfaiye önüne ve Çiftlikönü otogar yanına yerleştirilen paylaşım kabinlerinin bir tarafının kıyafet diğer yanının da kitap paylaşımı için tasarlandığını belirten Eşkinat, “ Kullanılmayan ya da okuduğumuz kitapları bu paylaşım kutularına atarak geri dönüşüme katkı sağlamaya çalışıyoruz. Günümüz koşullarında kitap almak lüks hale geldi. Okuduğumuz kitapları kitaplıklar yerine buraya getirmek demek, okumak isteyip durumu olmayan çocuklarımıza yeni ufuklar açmada bir umut ışığıolmak demektir. Paylaşmak güzeldir. Paylaştıkça çoğalır insan ve farkındaysa yaptığı insanlığın her yeni güne daha bir umutla bakar artık. Sizde okuduğunuz ya da kullanmadığınız eşyaları bu paylaşım kutusuna atarak bu mutluluğa ortak olabilirsiniz” diyerek Süleymanpaşalılara çağrıda bulundu.
Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2014, 15:37

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510