Festival TEFSAD Karma Fotoğraf Sergisi ile başladı

Süleymanpaşa Belediyesi ve Tekirdağ Fotoğraf Sanatı Derneği’nin işbirliğinde gerçekleştirilen 4. Uluslararası Tekirdağ Fotoğraf ve Belgesel Sinema Festivali, Tekirdağ Fotoğraf Sanatı Derneği’nin (TEFSAD) Karma Fotoğraf Sergisi açılışı ile başladı.

Festival TEFSAD Karma Fotoğraf Sergisi ile başladı
Çerkezköy Bakış  - Süleymanpaşa Belediyesi ve Tekirdağ Fotoğraf Sanatı Derneği’nin işbirliğinde gerçekleştirilen 4. Uluslararası Tekirdağ Fotoğraf ve Belgesel Sinema Festivali, Tekirdağ Fotoğraf Sanatı Derneği’nin (TEFSAD) Karma Fotoğraf Sergisi açılışı ile başladı.
USTALAR AÇILIŞTAYDI
TekiraAVM’de gerçekleştirilen açılışa Süleymanpaşa Belediyesi adına Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Telat Akköse katılırken Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Tekirdağ Fotoğraf Sanatı Derneği Başkanı Mehmet Çevik, Tekirdağ Kültür ve Turizm Müdür Yardımcısı Naşit Oskay ve birbirinde ünlü fotoğraf ustaları açılıştaki yerini aldı.banner287
11 İLÇEYİ KAPSAYACAK
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’ın açılış kurdelesini kestiği etkinlikte Albayrak bir de konuşma yaparken, “Bu yılki etkinliğimiz Süleymanpaşa Belediyesi’nin işbirliği ile gerçekleştiriliyor. Önümüzdeki yıl etkinliğimiz sadece Süleymanpaşa ilçemizi değil 11 ilçemizi kapsayacak. Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı olarak bu güzel etkinliğe önümüzdeki yıl belediyemizin her türlü destek vereceğinin sözünü burada herkes huzurunda veriyorum. Bu güzelliklerin Tekirdağ ilimizin tamamında yaşanmasını diliyorum.” İfadelerini kullandı.
ÇÖZÜM ARADI
Açılışın ardından hep birlikte sergi gezilirken organizasyon kapsamında Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Grafik ve Fotoğraf Alanı Fotoğraf Dalı öğrencilerinin fotoğrafları da sergilendi.
Açılış sonrası ise Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Akköse açılışa katılan engelli vatandaşların sıkıntılarını dinleyerek çözüm aradı.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 01 Aralık 2014, 09:36

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510