Hizmet Kervanı Süleymanpaşa Kaymakamlığı’nı ziyaret etti

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen hizmet kervanı kapsamında Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ile birlikte Süleymanpaşa Kaymakamı Kamil Kıcıroğlu’nu makamında ziyaret etti.

 Hizmet Kervanı Süleymanpaşa Kaymakamlığı’nı ziyaret etti
Çerkezköy Bakış - Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen hizmet kervanı kapsamında Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ile birlikte Süleymanpaşa Kaymakamı Kamil Kıcıroğlu’nu makamında ziyaret etti.
GÖRÜŞ ALIŞVERİŞİNDE BULUNULDU
banner287
Başkan Eşkinat ve Albayrak’ın yanı sıra ziyarete Süleymanpaşa Belediyesi adına Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Gülferah Güral ve Telat Akköse, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi adına ise Genel Sekreter Murat Şefik Yazan ve TESKİ Genel Müdürü Prof. Dr. Halim Orta katıldı.
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve Süleymanpaşa Belediyesi’nin çalışmalarının Süleymanpaşa Kaymakamı Kamil Kıcıroğlu ile paylaşıldığı ziyarette karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.
Süleymanpaşa Kaymakamlığı ile aynı binada bulanan Tekirdağ Vali Yardımcısı ve Tekirdağ Yatırım İzleme ve koordinasyon Başkanı Mustafa Yel’i de ziyaret eden Albayrak ve Eşkinat, Mustafa Yel’e başarılar dileyerek binadan ayrıldı.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2014, 17:12

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510