Süleymanpaşa’nın temizliğinde yeni dönem

Süleymanpaşa Belediyesi tarafından gerçekleştirilen temizlik ihalesini kazanan firma görev başı yaptı.

Süleymanpaşa’nın temizliğinde yeni dönem
Çerkezköy Bakış - Süleymanpaşa Belediyesi tarafından gerçekleştirilen temizlik ihalesini kazanan firma görev başı yaptı.
FİRMA GÖREVE BAŞLADI
Eski Tekirdağ Belediyesi tarafından yapılan temizlik ihalesinin süresinin dolmasının ardından Süleymanpaşa Belediyesi tarafından gerçekleştirilen temizlik ihalesinde ihaleyi kazanan firma 1 Aralık 2014 tarihi itibari ile göreve başladı.
100. Yıl Mahallesi yeni sanayi çıkışından başlanan temizlik harekatına firma yetkilileri ve Süleymanpaşa Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü yetkililerinin yanı sıra Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Gülferah Güral da katıldı.PIRIL PIRIL YAPACAĞIZ
Yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Güral; “Öncelikle Süleymanpaşa’ya hayırlı olmasını diliyorum. Eski firmamızla olduğu gibi yeni firmamızla da büyük bir uyum içinde çalışıp Süleymanpaşa’yı pırıl pırıl yapacağımıza inanıyorum.” dedi.
Öte yandan temizlik hizmetlerinde kullanılmak üzere yeni araçlar da Süleymanpaşa Belediyesi bünyesinde hizmete başlarken, firmanın yeni çalışanlarının yanı sıra eski firma da çalışan temizlik işçilerinin tamamının yeni firma ile göreve devam ettiği öğrenildi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 01 Aralık 2014, 14:12

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510