Sünnet kayıtları 1 Şubat'ta başlıyor

Kayıtların 1 Şubat Çarşamba günü başlayacağını ve 17 Mart 2017 Cuma günü mesai bitiminde sona ereceğini belirten Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, dar gelirli ve yoksul ailelerin bu tarihe kadar çocuklarını kaşıt yaptırmaları gerektiğini kaydetti.

Sünnet kayıtları 1 Şubat'ta başlıyor

Çerkezköy Bakış - Kapaklı Belediyesi, “2017 Yılı Toplu Sünnet Şöleni” için kayıtların 1 Şubat günü başlayacağını duyurdu.

YAPILMASI GERKENLER

Mandalı,“Geçtiğimiz yıllarda maddi durumu iyi olmayan birçok ailemizin çocuklarını sünnet ettirdik ve onlar için sünnet şölenleri düzenledik. Bu yıl da sünnet şölenimizi devam ettiriyoruz. Artık şölenimizi geleneksel hale getirdik. Toplu sünnet şölenine katılmak isteyen ailelerimizin Belediyemiz 7.katında bulunan Sağlık İşleri Müdürlüğümüze şahsen müracaat etmelerini ve müracaat sırasında sünnet olacak olan çocuğumuzun ve anne - baba kimlik fotokopisi, anne ya da babanın adına düzenlenmiş ikametgah belgesi ve yine muhtarlıklardan alınacak olan fakirlik belgesini yanlarında bulundurmaları gerekiyor. Vatandaşlarımız 444 8 059 Dahili: 178 nolu telefonlardan ayrıntılı bilgi alabilirler” diye konuştu.