Survivor 2024 şampiyonu için heyecan doruktaydı. Yarışma tarihinin en zorlu sezonlarından biri olan All Star 2024, İstanbul'da düzenlenen büyük finalle sona erdi. Batuhan, Nefise, Ogeday ve Seda'nın finale kaldığı bu unutulmaz gece, TV8 canlı yayınında milyonlarca izleyici tarafından takip edildi. Zorlu parkurlar, sakatlıklar, diskalifiyeler ve tartışmalarla dolu bir sezonun ardından, yarışmacılar kupayı kazanmak için son adımı attılar. Performansa dayalı olarak verilen Survivor birincilik ödülü de büyük merak konusuydu. Peki, 13 Haziran Survivor 2024 şampiyonu kim oldu? İşte detaylar...

Ebrar Sitesi F Blok'a ilişkin yargılama sürdü Ebrar Sitesi F Blok'a ilişkin yargılama sürdü

Survivor All Star 2024'ün Büyük Finali: Şampiyon Kim Oldu?

Aylar süren mücadelelerin ardından, Survivor 2024 şampiyonu 13 Haziran 2024 tarihinde belli oldu. Survivor All Star'da büyük finale kalan yarışmacılar arasında yapılan düellolar sonucunda finale adını yazdıran isimler belirlendi. Yarışmanın büyük finalinde, Ogeday Girişken, Batuhan Karacakaya, Nefise Karatay ve Seda Ocak kıyasıya mücadele etti. Binlerce kişinin canlı yayında takip ettiği bu final gecesinde, kazanan isim Survivor All Star 2024'ün şampiyonu oldu. Survivor 2024 şampiyonu, performanslarıyla izleyicileri ekran başına kilitleyen bu dört isim arasından seçildi.

Survivor All Star 2024'te ilk olarak Ogeday ve Seda karşı karşıya geldi. Bu düelloyu 6-1 gibi ezici bir skorla kazanan Ogeday, adını finale yazdırdı. Aynı şekilde, Batuhan ve Nefise'nin karşılaştığı düelloda da 6-1'lik skorla galip gelen Nefise, finale yükseldi. Böylece finalde Nefise ve Ogeday karşı karşıya geldi. Her iki yarışmacı da kendi sezonlarının şampiyonu olarak Survivor tarihine geçmiş isimlerdi.

Nefise Karatay ve Ogeday Girişken'in Şampiyonluk Mücadelesi

Survivor All Star 2024'ün büyük finalinde, şampiyonluk için mücadele eden iki isim Nefise Karatay ve Ogeday Girişken oldu. Yarışmanın ilk turunda rakiplerini açık ara farkla eleyen bu iki güçlü yarışmacı, finalde karşı karşıya geldi. Ogeday, performansı ve stratejisi ile izleyicileri etkilerken, Nefise de gösterdiği üstün performansla büyük beğeni topladı.

Son ikiye kalmak için kıyasıya mücadele eden yarışmacılardan Ogeday, 6-1 skorla kazandı ve adını finale yazdırdı. Gözyaşlarını tutamayan Seda, "İlk defa üzüntüden değil mutluluktan ağlıyorum. Kendi emeğimle gelebildiğim yere kadar geldim, gönlümün şampiyonuyla eşleştim. Ogeday'ın şampiyon olmasını ondan daha çok istiyorum. Bu yıl harika bir takımdaydım, hepsini çok seviyorum. Herkese çok teşekkür ederim" dedi.

Batuhan Karacakaya'yı 6-1 skorla mağlup eden Nefise, adını finale yazdırmayı başardı. Survivor'a veda eden Batuhan, "Herkese çok teşekkür ederim. Sonradan gelmeme rağmen bir şeyleri başardığımı düşünüyorum. Benden bu kadar" ifadelerini kullandı.

Sonunda, Survivor All Star 2024'ün büyük finalinde Ogeday Girişken ve Nefise Karatay arasındaki kıyasıya mücadele sonucunda, şampiyon belli oldu. 13 Haziran 2024 gecesi İstanbul Nefes Orman Açık Hava Sahnesi'nde gerçekleşen canlı yayında, Survivor 2024 şampiyonu olarak Ogeday Girişken ilan edildi. Ogeday, bu sezonun zorlu şartlarına dayanarak gösterdiği performansla bir kez daha şampiyonluğunu kanıtladı ve Survivor tarihine adını altın harflerle yazdırdı.

Kaynak: HABER MERKEZİ