Tarihi yerleri ziyaret ettiler

Çerkezköy Engelliler Eğitim Öğretim Kültür Sanat ve Yaşam Derneği üyeleri Çerkezköy Belediyesi'nin katkılarıyla Edirne'de tarihi, dini ve turistik yerleri ziyaret etti.

Tarihi yerleri ziyaret ettiler

Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Engelliler Eğitim Öğretim Kültür Sanat ve Yaşam Derneği üyeleri, Edirne’de tarihi, dini ve turistik yerleri ziyaret etti. Çerkezköy Belediyesi tarafından tahsis edilen otobüsle Edirne’ye giden 45 kişilik gezi kadrosu Edirne Gençlik ve Engellileri Destekleme Derneği Erol Adem Düzkes rehberliğinde camileri ve tarihi yerleri gezdi.

TEŞEKKÜR ETTİ

Gezi sonrası değerlendirmede bulunan Çerkezköy Engelliler Eğitim Öğretim Kültür Sanat ve Yaşam Derneği Başkanı Hayrettin Çetinkaya, “Çerkezköy Engelliler Eğitim Öğretim Kültür Sanat ve Yaşam Derneği olarak belediyemizin verdiği araçlarla Edirne gezisi yaptık. Geziyi 45 kişilik engelli ve ailelerinden oluşan grupla Edirne'nin camilerini ve tarihi yerlerini Edirne Gençlik ve Engellileri Destekleme Derneği Başkanı Erol Adem Düzkes rehberliğinde gezdik. İftarımızı sayın Seval Çetin ve Süleyman Kozuva'nın sponsorluğunda güzel bir iftar yaptık. Dernek olarak bu gezide emeği geçen herkese ve araç tahsis eden Belediye Başkanımız Vahap Akay’a, iftar sponsorlarımız Seval Çetin, Süleyman Kozuva ve bize rehberlik edip gezdiren Erol Adem Düzkes 'e çok teşekkür ederiz” dedi.