Tatil zamanı

Tüm yurtta olduğu gibi Çerkezköy'de de öğrenciler karne sevinci yaşadı. Yarıyıl tatiline giren 38 bin 581 öğrenci, karnelerine kavuşarak 3 Şubat tarihine kadar tatile girdi.

Tatil zamanı

Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Kaymakamı Atilla Selami Abban, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Gümüş ve Milli Eğitim Şube Müdürleri, Yunus Emre İlkokulu, Nurullah Narin Ortaokulu ve Halit Narin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyaret ederek, buradaki öğrencilere karnelerini verdi. 

“BOL BOL KİTAP OKUYUN”

Yunus Emre İlkokulu, Nurullah Narin Ortaokulu ve Halit Narin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ndeki törenlere katılan Kaymakam Abban, öğrencilere karnelerini verdi. Kaymakam Abban, öğrencilere tatilde bol bol dinlenip kitap okumaları ve Gençlik Merkezi’nde vakit geçirmeleri tavsiyesinde bulundu.
Abban ve beraberindekiler, Halit Narin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Tekstil Atölyesi öğrencileri tarafından yapılan çorapların satışa sunulduğu mağazadan alışveriş yaparak okula destek oldu.

3 ŞUBAT’TA DERS BAŞI

Dersleri iyi olan teşekkür ve takdir belgesi alan öğrenciler okuldan sevinçle ayrılırken, kötü notu olanlar buruk bir sevinç yaşadı. Yarıyıl tatilinin ardından öğrenciler 3 Şubat’ta ders başı yapacak.