Tatlı siparişleri başladı

Kurban Bayramı öncesinde Çerkezköy'de hareketliliğin en çok yaşandığı noktalardan biri de kurban pazarının ardından tatlıcılar oldu. Vatandaşlar bayram öncesi tatlıcıların yolunu tutarken, en çok ev baklavası ve cevizli baklava tatlılarını tercih edildi.

Tatlı siparişleri başladı

Çerkezköy Bakış - Hacıoğlu Pastanesi sahibi Necati Aksu, tatlı siparişlerinin şimdiden başladığını ifade ederek, ‘"Şimdiki piyasa eski bayramların piyasasına göre daha düşük ve durgun. Satışlar eski bayramların çeyreğine düştü. Bayrama özel çeşitlerimiz tezgahlarda yerini aldı. Fiyatlarımız kilogram için 35 TL ile 55 TL arasındadır. Özel indirimlerimiz mevcuttur. Bayramda en çok ev baklavası ve cevizli baklava tercih edilmektedir. Şimdiden herkesin Kurban Bayramı mübarek olsun" dedi.
Bayramoğlu Pastanesi sorumlusu Cengiz Günal ise ‘Kurban Bayramı öncesinde siparişlerimiz başladı. Bayramlarda en çok tercih edilen tatlılarımız ev baklavası ve cevizli baklavadır. Bayrama özel bir kampanyamız yok, müşterilerimiz bizi zaten biliyor. Tepsi olarak tatlı satışlarımız 150 TL ile 220 TL, kilogram satışlarımız ise 45 TL ile 80 TL arasındadır. Her sene satışlar biraz daha artmaktadır. Satışlarımızın iyi olması kaliteden ödün vermememizdendir. Tüm Çerkezköy halkının Kurban Bayramı kutlu olsun.’ dedi.