Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’ın da izlediği mini konserle ilk kez görücüye çıkan, 1 şef ve 15 müzisyenden oluşan bando ekibinin gösterdiği performans, Büyükşehir çalışanları tarafından çok beğenildi ve uzun süre alkışlandı.

“MAVİ GÖZLÜ KENTİMİZDE ÖNEMLİ KÜLTÜR HİZMETLERİNE İMZA ATMAYA DEVAM EDİYORUZ”

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin her alanda en iyiyi hedeflediğinin altını çizen Başkan Albayrak, “Cumhuriyet'imizin 100. yılında kentimizde önemli bir kültür hizmetini daha hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Yakın bir zamanda kurmuş olduğumuz Tekirdağ Büyükşehir Belediye Bandosunu çalışanlarımızla tanıştırmak istedik ve hizmet binamızda böyle bir mini konser gerçekleştirdik. Tekirdağ Büyükşehir Belediye Bandosu 30 Ağustos Zafer Bayramı'mızda faaliyetlerine başlıyor. Bandomuz tören, etkinlik ve özel günlerde kıymetli halkımızla buluşacak. Güzel Tekirdağ’ımıza hayırlı olsun.” dedi.

TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BANDOSU 30 AĞUSTOS’TA HALKLA BULUŞUYOR

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Bandosu 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları çerçevesinde saat 13:30’da Kumbağ Limanı’nda, 14.30’da Valilik Önü-Atatürk Meydanı’nda, 15.00’te Sahil Dolgu Alan’da ve 16.30’da Değirmenaltı YSK AVM Önü’nde halkla buluşacak.

Muhabir: Tuba TURHAN

BANDO2

BANDO1