Telsiz anonsu ile veda etti

Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde yaklaşık 4 yıldır komiser yardımcılığı görevinde bulunan Mehmet Demir ile 3 polis memuru başka illere tayin oldu.

Telsiz anonsu ile veda etti

Bir polis memuru ise emekliye ayrıldı. Demir, mesai arkadaşlarıyla telsiz anonsu ile vedalaştı.

Çerkezköy Bakış - Halkın can ve mal güvenliği için mesai mefhumu gözetmeksizin çalışan polis memurları, belli bir sürenin ardından başka kentlere atamaları yapılıyor. Bu kapsamda Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde uzun zamandır görev yapan Asayiş Büro Amiri Komiser yardımcısı Mehmet Demir ile birlikte polis memurları Murat Akkoyun, Gürcan Temiz ve Hasan Dağıstan başka kentlere tayin oldu. Polis memuru Selim Şahinci ise emekliye ayrıldı.   

TELSİZ ANONSU İLE VEDA ETTİ

Çerkezköy’de yaklaşık 4 yıldır görev yapan Asayiş Büro Amiri Mehmet Demir, birlikte görev yaptığı mesai arkadaşları ile polis telsizi aracılığı vedalaştı. Telsizin mandalına basan Demir, arkadaşlarına hitaben şu anonsu yaptı: “Bu saat itibariyle Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürlüğü, Asayiş Büro Amirliği görevinden ilişik kesmiş bulunmaktayım. Görev yaptığım bütün arkadaşlarıma teşekkür eder, görevlerinde başarılar dilerim.” Demir ve diğer 3 polis memuru önümüzdeki günlerde yeni yerlerinde göreve başlayacak.  

Yorumlar 4
Hikmet ÖZORMAN 20 Haziran 2017 20:05

Yolunuz ve Bahtınız Açık Olsun...

BOZKURT.. 20 Haziran 2017 20:01

çerkezköy de polis yetersiz..kızılpınara karakol şart ..

Ahmet inan 20 Haziran 2017 15:26

Kardeşim yolun açık olsun Allah yar ve yardımcınız olsun sevdiklerinle uzun ömürler versin inşAllah.

yılmaz. ..sydn 20 Haziran 2017 13:26

Mehmet komser yolun acık olsun