Tercih çadırı 14 Ağustos'a kadar açık

Çerkezköy Halk Eğitimi Merkezi ve Rumeli Üniversitesi işbirliği ile Çerkezköy Belediye Meydanına üniversite tercihi için rehberlik ve danışmanlık çadırı kuruldu. Dün itibariyle hizmet vermeye başlayan rehberlik ve danışmanlık çadırı, 14 Ağustos tarihine kadar burada kalacak ve Çerkezköylü öğrencilere destek verecek.

Tercih çadırı 14 Ağustos'a kadar açık

Çerkezköy Bakış - Halk Eğitimi Merkezi ve Rumeli Üniversitesi üniversite sınavına giren öğrencilere Belediye Meydanında kurulan tercih çadırında destek veriyor.
Koronavirüs tedbirleri kapsamında rehber öğretmenler Özge Özkan ve Sinan İnci, maske ve sosyal mesafe kurallarına dikkat ederek öğrencilere tercihleri konusunda yardımcı oluyor. Öğrencilere, 5-14 Ağustos tarihleri arasında 12.30-19.00 saatlerinde tercih desteği sunulacak.

Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Necmi Akman, “Tercih çadırında ki amacımız üniversite tercihlerinde Çerkezköy Halk Eğitimi Merkezi olarak öğrencilerimize yardımcı olmak, onların doğru tercih yapmalarını sağlayarak yanlarında olmaya çalışmak. Müracaat eden öğrencilerimize başarılar diliyorum. Umarım hayatlarında hep mutlu olurlar” dedi.