Teşekkür plaketi

Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürü Sertan Topkaya, Başoğlu Kablo ve Profil Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi ile Merger Ayakkabı Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi'ni ziyaret ederek, emniyete yapmış oldukları katkılardan dolayı teşekkür ederek, plaket takdim etti.

Teşekkür plaketi

Çerkezköy Bakış - Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürü Sertan Topkaya,  Çerkezköy Emniyet ve Asayiş Hizmetlerini Destekleme Derneği Başkanı Gürkan Yılmaz ve yönetimi ile birlikte, Başoğlu Kablo ve Profil Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi ile Merger Ayakkabı Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi’ni ziyaret etti.

PLAKET TAKDİM EDİLDİ

İlçe Emniyet Müdürü Sertan Topkaya, ilk olarak Başoğlu Kablo ve Profil Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi’ni ziyaret ederek, Fabrika Müdürü Yüksel Karip ile görüştü. Topkaya ziyaret kapsamında şirketin, geçtiğimiz hafta dernek tarafından emniyet müdürlüğüne tahsis edilen araçlara katkı sağladıkları için temsilen Fabrika Müdürü Yüksel Karip’e plaket takdim etti.  Ardından Merger Ayakkabı Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi’ni ziyaret eden Topkaya, firma sahibi Ercan Özdemir ile görüşerek, araç tahsisi konusundaki katkılarından dolayı plaket takdim etti.