Teşekkürler

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla gazetemizi ziyaret ederek, telefonla arayarak veya çiçek göndererek günümüzü kutlayan herkese teşekkür ederiz.

Teşekkürler

Çerkezköy Bakış - 4 Ocak 1961'de kabul edilen ve basın çalışanlarına bazı haklar ve yasal güvence sağlayan “212 sayılı kanun” adlı düzenlemenin Resmi gazetede yayınlanışı nedeniyle 10 Ocak’ta Çalışan Gazeteciler Günü kutlanıyor.
Bu kapsamda, Çerkezköy ve Kapaklı Bakış Gazetelerine çok sayıda kutlama ziyareti gerçekleştirildi.
DEVA Partisi Çerkezköy ilçe yönetimi, Büyük Birlik Partisi MKYK Üyesi ve Tekirdağ İl Başkanı Turan Demircan ile BBP Çerkezköy İlçe Başkanı Ahmet Macit, Kızılay Çerkezköy Başkanı Hüseyin Karaca ve yönetimi, AK Parti Çerkezköy Kadın Kolları Başkanı Nilgün Akyıldız, Çerkezköy Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Özel Öğretim Kursu Kurum Müdürü Yasin Tektaş, Pera Villa Cafe Restoran Müdürü Olcay Karakoç, Mertcan Vinç Oto Kurtarma İşletme Sahibi Mehmet Keleş, Çerkezköy Gençlik Merkezi gönüllüleri Şerife Kaçmaz ile Özge Turunç ziyarette bulundu. Çok sayıda kurum ve kişi de çiçek gönderdi ve telefonla arayarak günümüzü kutladı.
Gazetemiz imtiyaz sahibi Mehmet Akif Aldoğan, arayarak, bizzat gelerek ya da çiçek ve çikolata göndererek günümüzü kutlayan herkese teşekkür etti.