TESKİ Genel Müdürü görevden ayrıldı

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı Su ve Kanalizasyon İdaresi (TESKİ) Genel Müdürü İbrahim İçöz emeklilik kararı aldı.

TESKİ Genel Müdürü görevden ayrıldı

Çerkezköy Bakış- Yaklaşık 2,5 yıldır TESKİ Genel Müdürlüğü görevini sürdüren Dr. İbrahim İçöz, 2014 yılından buyana çalıştığı kurumundan emeklilik kararıyla ayrılıyor.

“GÖRDÜĞÜM LÜZUM ÜZERİNE”

İçöz, yaptığı açıklamada, “2014 yılında Namık Kemal Üniversitesi’ndeki 24 yıllık akademisyenlik görevimden, o dönemde yeni kurulan Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı olan TESKİ’de Genel Müdür Yardımcısı olarak görev almak üzere ayrıldım. Kuruluşunun ilk gününden bu yana severek ve özveriyle çalıştığım TESKİ’deki görevime, son 28 aydır Genel Müdür olarak devam etmekteyim. Görevde bulunduğum süre boyunca halkımıza tarafsızca ve dürüstçe 7/24 hizmet etmek için elimden gelenin en iyisini yapmaya gayret etmiş bulunuyorum. Tekirdağ halkımızın yaşam kalitesini arttırmak için omuz omuza çalıştığımız çalışma arkadaşlarımızla beraber içme suyu, kanalizasyon, atık su artıma tesisleri ve yağmur suyu altyapı konularında önemli aşamalar kaydettik. 15.11.2021 itibarıyla, gördüğüm lüzum üzerine TESKİ Genel Müdürlüğü görevinden ayrılarak emekli olmaya (yasal izinlerimi kullandıktan sonra) karar vermiş bulunuyorum. Bu süreçte bana TESKİ’de çalışma fırsatı sunan Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Kadir ALbayrak’a ve katkı sağlayan tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ederim. Saygılarımla.” ifadelerine yer verdi.