THK Başkanı Zümbül'den Mandalı'yı ziyaret

Türk Hava Kurumu Çerkezköy Şube Başkanı Mustafa Zümbül ve Şube Saymanı Rabia Ersoy, Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı'yı ziyaret etti.

THK Başkanı Zümbül'den Mandalı'yı ziyaret

Türk Hava Kurumu Çerkezköy Şube Başkanı Mustafa Zümbül ve Şube Saymanı Rabia Ersoy, Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı’yı ziyaret etti.

Çerkezköy Bakış - Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, Türk Hava Kurumu Çerkezköy Şube Başkanı Mustafa Zümbül ve Şube Saymanı Rabia Ersoy’u ağırladı. Ziyarette Zümbül, desteklerinden dolayı Başkan Mandalı'ya plaket takdim etti.

“ATAMIZIN EMANETİNE SAHİP ÇIKACAĞIZ”

Ziyarette konuşan Başkan Mandalı, “Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün kurmuş olduğu Türk Hava Kurumu'nun 16 Şubat kuruluş yıldönümü programı dahilinde Çerkezköy Şube Başkanı Mustafa Zümbül ve Şube Saymanı Rabia Ersoy, Türk Hava Kurumuna vermiş olduğumuz maddi ve manevi desteklerden dolayı, Türk Hava Kurumu plaket ve şiltini takdim ettiler” dedi. Gösterdikleri teveccühten dolayı THK yöneticilerine teşekkür eden Mandalı, Atatürk'ün kurmuş olduğu THK'ya madde ve manevi desteklerini sürdüreceklerini ve Atatürk’ün emanetine sahip çıkacaklarını belirtti.