THY'den sağlık çalışanlarına yüzde 40 indirim

THY, salgınla mücadelede en ön safta yer alan sağlık çalışanlarına özel bir kampanya başlatarak biletlerde yüzde 40 indirim yapacaklarını açıkladı.

THY'den sağlık çalışanlarına yüzde 40 indirim

Çerkezköy Bakış - Sağlık hizmetleri çalışanlarına özel bir kampanya başlatan Türk Hava Yolları'nın (THY) bu kampanyası ile dünyanın dört bir yanında görevli tüm sağlık hizmetleri çalışanları, yüzde 40 indirimli seyahat edebilecek.

THY'nin tüm uçuşlarında ve tüm bilet tiplerinde geçerli olan kampanya kapsamında sağlık çalışanları, beraberlerinde seyahat edecek üç kişi için de indirimli bilet satın alabilecek.

8 HAZİRAN - 1 AĞUSTOS TARİHLERİ ARASINDA SATIN ALACAKLARI BİLETLERDE GEÇERLİ

İndirimden yararlanmak isteyen yolcuların 18 Temmuz 2020 tarihine kadar Türk Hava Yolları web sitesi üzerindeki kampanya sayfasından kayıt olmaları gerekiyor. Kampanyaya katılan sağlık çalışanları 8 Haziran - 1 Ağustos tarihleri arasında satın alacakları biletler ile 8 Haziran 2020 - 31 Mayıs 2021 tarihleri arasında yüzde 40 indirimli uçma ayrıcalığı elde edecekler.
Konuyla ilgili olarak resmi Twitter adresinden bir açıklama yapan THY Basın Müşaviri Yahya Üstün, "Covid-19 salgınıyla kahramanca mücadele eden sağlık çalışanları sayesinde yeniden gökyüzünde, sizinleyiz. Türk Hava Yolları olarak bu fedakarlığa, onlara özel bir kampanya ile teşekkür etmek istedik. Bugün itibarıyla tüm sağlık çalışanları için % 40 indirim kampanyası başlattık" dedi.