Trakya Turizm Vip Taşımacılık hizmete girdi

Trakya Turizm Vip Taşımacılık, düzenlenen açılış töreni hizmete girdi. Havalimanı transferleri, yurt içi taşımacılığının yapılacağı işletmede ayrıca düğün toplantı gibi özel günlerde de vip araç tahsis edilecek.

Trakya Turizm Vip Taşımacılık hizmete girdi

Çerkezköy Bakış- Sanayi kenti olma özelliğini taşıyan Çerkezköy’de nüfusa paralel olarak işletme sayıları da her geçen gün artıyor. Gazi Osman Paşa Mahallesi Güveniş Caddesi Balcı Sokak üzerinde faaliyet gösteren ve işletmeciliğini Serdar Yavaş ile Muhammed Ali Kar’ın yaptığı Trakya Turizm Vip Taşımacılık düzenlenen açılış töreni ile hizmete girdi.
Açılışa katılan tüm davetlilere katılımlarından dolayı teşekkürlerini ileten Serdar Yavaş ile Muhammed Ali Kar, Türkiye’nin her yerine taşımacılık yaptıklarını ifade ederek, “Havalimanı transferleri, yurt içi taşımacılığı yapıyoruz. Ayrıca düğün toplantı gibi özel günlerde de vip araç tahsis ediyoruz. Araçlarımız 9+1 kapasiteli. Araçlarımızda internet mevcuttur. Yolculuk süresi boyunca ikramlarımız bulunuyor. Bildiğimiz kadarıyla Çerkezköy’de bu işi resmi yapan bir tek biz varız” ifadelerini kullandı.