'Tüm kademelerimizdeki başarımızı Anadolu Lisemizle taçlandıracağız'

Başakşehir Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Emre Kozuva, Çerkezköy Final Akademi Anadolu Lisesini Başakşehir Okulları bünyesine kattıklarını hatırlatarak, 'Tüm kademelerimizdeki başarımızı Anadolu Lisemizle taçlandıracağız' dedi.

'Tüm kademelerimizdeki başarımızı Anadolu Lisemizle taçlandıracağız'

Çerkezköy Bakış-Başakşehir Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Emre Kozuva, “2015 yılından itibaren ‘İlk Adımdan Geleceğe’ ilkemizle ve öğrencilerimizin geleceğine yön verecek olmanın sorumluluk bilinciyle her yıl gelişerek yolumuza devam ediyoruz. Öğrencilerimizin hayatlarına henüz küçük yaşlarda iken dokunuyor ve fark yaratıyoruz” ifadelerine yer verdi.


BAŞAKŞEHİR ANADOLU LİSESİ ÖĞRENCİ KABULÜNE BAŞLADI


Kozuva yaptığı açıklamada, “Yönetim Kurulumuzla yaptığımız değerlendirmeler sonucunda anaokulundan ortaokula kadar eğitim zincirinin tüm halkalarını tamamlamış ve başarılar elde etmiş olmanın verdiği gurur ve mutlulukla 2022-2023 eğitim-öğretim yılında Başakşehir Anadolu Lisesi için de öğrenci kabulüne başladığımızı tüm bölge halkımıza gururla duyuruyoruz. İlkokul ve ortaokul düzeyindeki eğitim yaklaşımlarımızı, LGS gibi merkezi sınavlarda elde ettiğimiz tecrübeyi ve başarıyı YKS, TYT ve AYT alanlarına aktaracağız. Eğitimdeki tecrübemizi ve gücümüzü artık lise kademesinde de kullanmaya hazırız. Tüm kadromuzla çocuklarımızı üniversiteli gençler olmaya hazırlamak için heyecanlıyız.  Başakşehir Okullarında ailenin her bir ferdi, işini severek yapmakta ve eğitimi öğrenciyi en başa koymaktadır. Hayalleri olan, projeler üreten, çalışan ve ülkesi için fayda sağlamayı amaçlayan tüm gençlerimizi özgür ve özgün bir eğitim ortamı sunan ailemize katılmaya davet ediyoruz” dedi.