Türkiye'de birinci dünyada üçüncü

AK Parti Tekirdağ milletvekili Adayı Ayşe Doğan'ın resmi twitter hesabından #TekirdağŞimdiZamanı adı ile başlatılan hashtag Twitter da Türkiye gündeminde 1. sırada yer aldı.

Türkiye'de birinci dünyada üçüncü

AK Parti Tekirdağ milletvekili Adayı Ayşe Doğan’ın resmi twitter hesabından #TekirdağŞimdiZamanı  adı ile başlatılan hashtag Twitter da Türkiye gündeminde 1. sırada yer aldı. Ayrıca dünya genelinde de 3. sırada toplamda 25 dakika trend topic listesinde kaldı.Hashtag’ın içeriğinde AK Partinin Tekirdağ’da yapmış olduğu yatırımlar ve hizmetler Türkiye ve dünya gündemine taşındı.

Yorumlar 3
hasan 03 Haziran 2015 09:45

allah akıl fikir versin. twitterde tekirdağın adını görmekmi büyük başarı? sanalda yaşamayı bırakın çıkın bide reele bakın.

poyraz 03 Haziran 2015 01:02

Cok yatirim yapti ne yapti sole bakalim hizli tren durduruldu bizler eski moda trene bile raziyiz ama seferler iptal calismiyor saray cerkezkoy yolu icler acisi bumudur yatirim bence degil ....

Hatice Aslantaş 02 Haziran 2015 10:24

twitter gündemini sürekli takip ederim tekirdağımızın adını orada görünce gözlerime inanamadım. bence bu tekirdağımız için çok büyük bir başarı.