'Türkmen kardeşlerimiz ile gönül sofrasında buluştuk'

Çerkezköy Kaymakamı Murat Duru, Çerkezköy Birleşik Türkmenler Derneğinin düzenlediği iftar programına katıldı. Kaymakam Duru, 'Bugün de Türkmen kardeşlerimiz ile gönül sofrasında buluştuk' diyerek Dernek Başkanı Nurettin Nazar ve dernek üyelerine misafirperverliği için teşekkür etti.

'Türkmen kardeşlerimiz ile gönül sofrasında buluştuk'

Çerkezköy bakış - Dernek binasında düzenlenen iftara Çerkezköy Kaymakamı Murat Duru, Çerkezköy Birleşik Türkmenler Dernek Başkanı Nurettin Nazar ve dernek üyeleri katıldı.
Okunan ezanın ardından oruçlar açıldı, dualar okundu. “Bugün de Türkmen kardeşlerimiz ile gönül sofrasında buluştuk” diyen Duru, “Çerkezköy Birleşik Türkmenler Dernek Başkanı Nurettin Nazar ve dernek üyeleri ile beraber gönül sofrasında iftarımızı açtık. İftar sonrasında ata yurdumuzdan göç edip Çerkezköy’ümüze yerleşen dernek başkanı ve Türkmen kardeşlerimizle samimi içten sohbetle birlikte Çerkezköy’ümüzle ilgili görüş alışverişinde bulunarak sorunlarını dinledik. Mevla’m yaptığımız ve yapacağımız dua ve ibadetleri dergahında kabul eylesin inşallah Ayrıca ziyaretimizden ziyadesiyle memnun kalan Türkmen kardeşlerimizin misafirperverliği için çok teşekkür ediyorum, Allah razı olsun” dedi.