Turnuvanın şampiyonları belli oldu

Çerkezköy Belediyesi tarafından düzenlenen 5 farklı kategorideki Tenis Turnuvası Cuma akşamı başladı.

Turnuvanın şampiyonları belli oldu

Çerkezköy Belediyesi tarafından düzenlenen 5 farklı kategorideki Tenis Turnuvası Cuma akşamı başladı. Hafta sonu devam eden müsabakalara 140 sporcu katıldı.  Cuma günü başlayan turnuva Pazar günü sona ererken, turnuvanın ardından dereceye giren sporculara madalya ve kupaları verildi.

Çerkezköy Belediyesi tarafından düzenlenen 5 farklı kategorideki Tenis Turnuvası Cuma akşamı başladı. Hafta sonu devam eden müsabakalara 140 sporcu katıldı.
 
KURALAR CUMA GÜNÜ ÇEKİLDİ

Cuma günü saat 18.00’da kura çekiminin ardında saat 19.00’da ilk müsabakalar başladı. Toplamda 140 sporcunun katıldığı minikler, yıldızlar,
gençler, büyükler, veteranlar olmak üzere 5 kategoride gerçekleştirilen ve iki gün boyunca süren olan müsabakalarda sporcular ter döktü. İstasyon Mahallemizde bulunan Çerkezköy Belediyesi Kapalı Spor Kompleksi’nde gerçekleştirilen turnuvaya sporcuların yanı sıra ailelerin de katılımı ve ilgisi yoğun oldu. Turnuvaya başlamadan önce Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay ve Belediye Meclis Üyesi Uğur Erem gösteri maçı yaparken, Belediye Başkanı Vahap Akay maçın ardından turnuvaya katılım gösteren sporculara ve onları yalnız bırakmayan ailelerine teşekkür ederek tüm sporculara başarılar diledi.

PAZAR GÜNÜ SONA ERDİ

Çerkezköy Belediyesi tarafından düzenlenen Masa Tenisi Turnuvası Pazar günü sona ererken, 140 sporcunun katıldığı Tenis Turnuvası birbirinden zevkli ve çekişmeli maçlara sahne oldu. Cuma günü başlayan ve Pazar günü oynanan müsabakalar ile sona eren Çerkezköy Belediyesi Tenis Turnuvası’nda Küçük Kızlar kategorisinde Beyza Erkoç şampiyon olurken, Beste Özçavdar ikinci, Aleyna Tunç üçüncü oldu. Küçük Erkekler kategorisin de ise Tufan Şenel şampiyon olurken, Can Zorlu ikinci ve Batur Balta ise üçüncü oldu. Küçük Kızlar ve Küçük Erkekler kategorilerinde derece yapan sporculara madalya ve kupaları Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Atilla Can tarafından verildi.

GENÇ KIZLARIN ŞAMPİYONU SERDEM KILIÇ

Masa Tenisi Turnuvası’nın Genç Kızlar kategorisinde şampiyon Serdem Kılıç şampiyon olurken, Dilek Günay ikinci, Ayşe Çakır üçüncü oldu. Genç Erkekler kategorisin de ise Aykut Gönül şampiyon, Burak Erişmiş ikinci ve Yağız Kuntay Taş ise üçüncü oldu. Genç Kızlar ve Genç Erkekler kategorisinde derece yapan sporcuların madalya ve kupaları CHP’li Çerkezköy Belediye Meclis Üyesi Uğur Erem tarafından verildi.

YILDIZ ERKEKLERDE ŞAMPİYON BELLİ OLDU

Yıldız Erkekler kategorisinde yapılan birbirinden zevkli ve çekişmeli geçen müsabakaları sonucunda Nurettin Sevinç şampiyon olurken, Eray Turan ikinci, Alptuğ Ay ise üçüncü oldu. Yıldız Erkekler kategorisinde derece yapan sporculara madalya ve kupaları Çerkezköy Belediyesi Spor İşleri Sorumlusu Oğuz Alaca tarafından verildi.

BÜYÜK ERKEKLER KATEGORİSİ

Büyük Erkekler kategorisinde de zevkli ve çekişmeli müsabakalar oynanırken, şampiyonluğu Ali Caner Yılmaz, ikinciliği Alper Gündüz, üçüncülüğü ise Ebubekir Karadeniz elde etti. Büyük Erkekler kategorisinde derece yapan sporculara madalya ve kupaları Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Metin Aysal ile CHP’li Çerkezköy Belediye Meclis Üyesi Ali Dede tarafından verildi.

VETERANLARDA ŞAMPİYON KETİN ACAR OLDU

Turnuvanın en çekişmeli maçlarının oynandığı Veteranlar kategorisinde ise şampiyon Metin Acar olurken, ikinci Ünal Göl ve üçüncü ise Halil Bahtiyar oldu. Veteranlar kategorisinde derece yapan sporculara madalya ve kupaları CHP İlçe Başkanı Engin Camcı tarafından verildi.