Üç Kız Kardeş dizisinin 60. bölümünde neler olacak? Üç Kız Kardeş 60. Bölüm Fragmanı İzle Kanal D 31 Ekim Üç Kız Kardeş 60. bölüm neler olacak? Üç Kız Kardeş 60. bölüm fragmanı izle. Üç Kız Kardeş dizisinden ön izleme yayınlandı mı? Üç Kız Kardeş dizisinin 60. bölüm fragmanı hakkında bilgiler:

David Fincher Filmleri Imdb Sıralaması: The Killer yönetmeni David Fincher en iyi filmleri hangileri? David Fincher Filmleri Imdb Sıralaması: The Killer yönetmeni David Fincher en iyi filmleri hangileri?

Üç Kız Kardeş 60. Bölüm Fragmanı izle

Üç Kız Kardeş dizisinin 60. bölümü diziden sonra yayınlanacak.  Üç Kız Kardeş Youtube Kanalı ve Üç Kız Kardeş Dizisi KANAL D adreslerinde dizinin son fragmanını bulabilirsiniz.

Üç Kız Kardeş Dizisi Son Fragmanı İzle Youtube: Üç Kız Kardeş dizisinin son fragmanı yayınlandı mı? Üç Kız Kardeş dizisi 60. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?

Üç Kız Kardeş Son Bölüm Özeti

Üç Kız Kardeş dizisinin son bölümünde neler oldu, yakından bakalım:

Somer Türkan'ın Defne'nin velayeti için kaçırılması beklenmedik bir şekilde ikili arasında yakınlaşmaya yol açar. Bu durum, bir aşk oyunu olabilir ya da iki tarafın yüzleşmek zorunda kalacağı bir gerçeğin başlangıcı olabilir.

Sevilay, bu durumu bir fırsata çevirerek Kartal'ın önüne çıkar. Kartal, Türkan'ı merakla beklerken onun Somer ile birlikte olduğunu öğrenince büyük bir öfkeyle peşlerine düşer.

Serdar Dönüş, tedavi olduğu hastanede işe başlar ve Aylin ile ilgili bir sıkışıklık yaşanır. Sadık, kızının evlendiğini öğrenince Kartal ile büyük bir hesaplaşma yaşar. Ancak Kartal bununla yetinmez ve Rüçhan'ın evine giderek hesap sorar.

Türkan ve Somer, birlikte yaşadıkları evde önemli bir karar verirler fakat bilmedikleri bir tehlike onları beklemektedir.

Üç Kız Kardeş Son Fragman Yayınlandı mı?

Kanal D tarafından Süreç Film'in yapımcılığını üstlenen Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu'nun yönettiği Üç Kız Kardeş dizisi, İclal Aydın'ın büyük bir başarı elde eden aynı adlı romanından uyarlandı.

Peki Üç Kız Kardeş dizisi son fragman yayınlandı mı? Dizinin son fragmanı henüz yayınlamadı.

Üç Kız Kardeş Yeni Fragman Ne Zaman Yayınlanacak?

Dizinin son fragmanının dizinin sona ermesinden sonra yayınlanması bekleniyor.

Kaynak: HABER MERKEZİ