Ülkü Ocakları Başkan Akay'a 'ODAK2023' Eğitim Seti hediye etti

Çerkezköy Ülkü Ocakları Başkanı Zafer Şengöz ve Yönetim Kurulu Üyeleri Belediye Başkanı Vahap Akay'ı ziyaret ederek, Ülkü Ocakları Genel Merkezi tarafından geliştirilen anlayarak hızlı okuma yazılımı 'ODAK2023' adlı eğitim setini hediye ettiler.

Ülkü Ocakları Başkan Akay'a 'ODAK2023' Eğitim Seti hediye etti

Çerkezköy Bakış- Çerkezköy Ülkü Ocakları Başkanı Zafer Şengöz ve Yönetim Kurulu Üyeleri Belediye Başkanı Vahap Akay’ı makamında ziyaret etti

Şengöz, “Ülkü Ocakları Genel Merkezimiz tarafından yazılımı geliştirilen anlayarak hızlı okuma tekniklerinin yer aldığı ‘ODAK2023’ adlı eğitim setini Çerkezköy Belediye Sayın Başkanımız Vahap Akay’a takdim ettik. ‘ODAK2023’ eğitim seti ile ilgili bilgi verdik. Kendisine misafirperverliği ve gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

TEŞEKKÜR EDİYORUM

Çerkezköy Ülkü Ocakları Başkanı Zafer Şengöz ve Yönetim Kurulu Üyelerine nazik ziyaretleri ve hediye ettikleri ‘ODAK2023’ eğitim seti için teşekkür eden Belediye Başkanı Vahap Akay, “Çerkezköy Ülkü Ocakları Başkanı Zafer Şengöz ve Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür ediyorum. Kitap okumanın teşvik edilmesi, öneminin kavranması için gösterdikleri çabaları takdir ediyor ve başarılarının devamını diliyorum” dedi.