Vali Yıldırım'ın yeni yıl mesajı

Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, her yeni yılın yeni bir başlangıç olduğunu, yeni umutları ve beklentileri beraberinde getirdiğini belirtti.

Vali Yıldırım'ın yeni yıl mesajı

Çerkezköy Bakış - Vali Aziz Yıldırım yeni yıl dolayısıyla mesaj yayımladı. 2021 yılını acı ve tatlı hatıralarıyla geride bırakırken, büyük umutlar, beklentiler, coşku ve heyecanla hep beraber yeni bir yıla girildiğini aktaran Yıldırım, "Geride kalan yılın muhasebesini yaparken, 2022 yılının en iyi şekilde geçmesi için hangi adımları atmamız gerektiğini düşünmeli, zamanımızı, enerjimizi ve potansiyelimizi en verimli şekilde değerlendirmeliyiz." ifadelerini kullandı.
Vali Yıldırım, mesajında şunları kaydetti: "2021 yılında hayata geçirilen ve devam edilen projelerle Tekirdağ'ın kalkınması, gelişmesi için önemli gelişmeler kaydedilmiştir. Yaşanan bütün bu gelişmelerde emeği geçen başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a, Meclis Başkanımız Sayın Prof. Dr. Mustafa Şentop'a, sayın bakanlarımıza, milletvekillerimize, yerel yönetimlere, STK'lara, sanayicimize, kurum ve kuruluşlarımızın yetkililerine, basınımıza ve diğer emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Ekonomik, sosyal ve kültürel kalkınmanın pek çok imkanına sahip Tekirdağ'ımızı layık olduğu seviyeye taşımak için her türlü fedakarlığı göstermeye devam edeceğiz. Bu vesile ile 2022 yılının ülkemize, milletimize ve tüm insanlığa huzur, sağlık ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum. Tüm halkımızın ve her kademedeki çalışma arkadaşlarımın yeni yılını kutluyor; sevgi ve saygılarımı sunuyorum."AA