Vatandaş isyan etti

Bağlık Mahallesi Kümevler mevkiinde Türbedere Mezarlığı içerisinde uçucu madde kullanan üç kişi çevredeki vatandaşlar tarafından dövüldü.

Vatandaş isyan etti

Çerkezköy Bakış - Bağlık Mahallesi Kümevler mevkiinde önceki gün hareketli dakikalar yaşandı. Türbedere mezarlığı içerisinde uçucu madde kullanan üç kişiyi gören küme evler sakinleri bağımlı şahısları yaka paça dövdü. Uyuşturucu kullanan kişilerin mahalleye rahatsızlık verdiklerini ve gece gündüz Türbedere mezarlığında uçucu madde kullandıklarını belirten vatandaşlar, yetkililerin bu soruna çözüm bulmasını istedi.

ÖNLEM ALINMASINI İSTEDİLER

Çevredeki vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine gelen Polis ekipleri ile de kısa süreli gerginlik yaşayan vatandaşlar uyuşturucu kullanan kişilerin mahalleye rahatsızlık verdiklerini ve gece gündüz Türbedere mezarlığında uçucu madde kullandıklarını söylediler. Vatandaşlar yetkililerin yaşanan olaylara önlem almalarını isterken, uyuşturucu kullanan şahısların mesken haline getirdikleri Türbedere Mezarlığı’nın ise korunması gerektiğini ifade ettiler.