Vatandaşlar isyanda!

Çerkezköy'de yağmur yağışı sonrası Bağlık Mahallesinin bazı sokaklarında su birikintisi oluştu. Vatandaşlar bu mahallenin 2. sınıf muamele gördüğünü belirterek belediye yetkililerine tepki gösterdi.

Vatandaşlar isyanda!

Çerkezköy’de yağmur yağışı sonrası Bağlık Mahallesinin bazı sokaklarında su birikintisi oluştu. Vatandaşlar bu mahallenin 2. sınıf muamele gördüğünü belirterek belediye yetkililerine tepki gösterdi.
Her yağmur yağışında olduğu gibi Bağlık Mahallesinde yine aynı sorun yaşanıyor. Cevizlik Sokaktaki rögar, yağış sonrası taştı ve sokak su altında kaldı. Sokak sakinleri, belediye ve TESKİ’ye bu sorunu defalarca iletmelerine rağmen bir çözüm bulunmadığından yakındı.
Vatandaşlar, “Her yağış sonrası aynı manzara ile karşılaşıyoruz. Çerkezköy Belediyesi ve TESKİ’ye durumu izah ettik. Ancak kimse ilgilenmiyor.” dediler. Vatandaşlar biran önce önlem alınmasını istedi.

Yorumlar 3
Cihan ayan 01 Aralık 2018 13:06

Yahu sırf haber yapmak için yapmayın o fotoğraftaki gibi yolu kullanma yağmur yağdığında 200 metre ileride köprü var orayı kullan millete yakın olsun hani büyük köprüyü kullanmak uzak geliyor diye dereye sıfır köprü alt geçit yaparlar yok neymiş yoL su altında ulan yerde 2 parmak su var yol bu olucak tabi delikli elek gibimi yollar yapilmali

Seyir konutları. 28 Kasım 2018 15:53

Siz gelin.. Kızılpınar mahallesi millet caddesi seyir konutları yolu nu görün ..çamur içinde..gerçi o yolu ne büyükşehir ne de Çerkezköy belediyesi kabul etmiyor..

Merve 28 Kasım 2018 11:41

Yok valla tüm sokaklar öyle ben bildiğin belediyeye 5 dakka mesafedeyim ama karşıdan karşıya geçilmiyo doğal afet bu neticede