Yaşlıları yemekte ağırladı

Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, 18-24 Mart Yaşlılar Haftası dolayısıyla ilçede ikamet eden yaşlı vatandaşları ve şehit ailelerini yemekte ağırladı.

Yaşlıları yemekte ağırladı

Çerkezköy Bakış - Yaşlılara Saygı Haftası dolayısı ile düzenlenen programa eşi Güliz Akay ile birlikte katılan Belediye Başkanı Vahap Akay, misafirleri ile yakından ilgilendi. Yaşlı vatandaşlarla ve şehit aileleri ile tek tek görüşerek sohbet eden Akay, katılımlarından dolayı tüm davetlilere teşekkür etti.

SİZLERİN DUALARI SAYESİNDE BUGÜNLERE GELDİK

Yemek programında kısa bir konuşma yapan Akay, “Sizlerin duaları ile iyisiyle kötüsüyle beş yıllık görev süremizi geride bırakarak bugünlere kadar geldik. İnşallah sizlerin dualarıyla daha güzel günlerde ve gecelerde buluşmaya devam edeceğiz. Hepinizin ellerinden öpüyorum. Sizlerin dualarınıza ihtiyacım var. Hepinizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum” dedi.
Başkan Akay programda yaşlı vatandaşlarla bol bol hatıra fotoğrafı çektirirken; program sonunda davetlilere çiçek ve günün anısına hediye takdim edildi.

Yorumlar 1
Çerkezköylü 21 Mart 2019 15:00

Ya herşey bir yana bu değirmenin suyunun nereden geldiğini biri bana söylesin rica ediyorum başkan seçildiğinde 80 bin tl harcayan vahap akay bu seçimde trilyonlar harcıyor ... Soruyorum lütfen biri yanıtlasın yada rica ediyorum araştırılsın bu harcamaların kaynağı nedir ????