'Yaya ulaşımı daha rahat sağlanacak'

Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay,  Atatürk Viyadüğü yaya yolu genişletme çalışmalarının en kısa sürede tamamlanmasının hedeflendiğini belirti. Akay, 'Projenin tamamlanması ile birlikte vatandaşlarımız, Atatürk Viyadüğü'nde yaya olarak çok daha rahat bir şekilde ulaşımlarını sağlayabilecekler' dedi.

'Yaya ulaşımı daha rahat sağlanacak'

Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, Atatürk Viyadüğü’nde devam eden Yaya Yolu Genişletme çalışmalarını yerinde inceledi.
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından başlanan Atatürk Viyadüğü yaya yolu genişletme çalışmalarının devam ettiğini belirten Belediye Başkanı Vahap Akay, “Çalışmalar kapsamında Atatürk Viyadüğümüzde gerekli güvenlik önlemleri ve trafik tedbirleri alındı. Proje kapsamında mevcut genleşme derzleri değiştirilerek, Atatürk Viyadüğü’nün genel bakım onarımı yapılıyor. Mevcut durumda 80 santimetre olan yaya geçiş yolları da, 2 metre genişliğe kavuşturuluyor” dedi.

EN KISA SÜREDE TAMAMLANMASI HEDEFLENİYOR

Atatürk Viyadüğü yaya yolu genişletme çalışmalarının en kısa sürede tamamlanmasının hedeflendiğini sözlerine ekleyen Başkanı Vahap Akay, “Projenin tamamlanması ile birlikte vatandaşlarımız, Atatürk Viyadüğü’nde yaya olarak çok daha rahat bir şekilde ulaşımlarını sağlayabilecekler” ifadelerini kullandı.