Yaz Spor Okulları 2. dönem kursları devam ediyor

Çerkezköy Belediyesi tarafından bu yıl 560 kursiyerin katılımıyla 7.'si düzenlenen Yaz Spor Okullarında 2. dönem kursları devam ediyor.

Yaz Spor Okulları 2. dönem kursları devam ediyor

Çerkezköy Bakış- Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü tarafından her yıl gerçekleştirilen Yaz Spor Okullarının 2. dönemi Futbol, Basketbol, Kort Tenis, Masa Tenisi, Güreş, Halk Oyunları, Voleybol, Okçuluk, İşaret Dili, Satranç, Kick Boks, Badminton ve Karate eğitimleri ile devam ediyor.

3 EYLÜL’DE SONA ERECEK

Bu yıl 7.’si düzenlenen ve 560 kursiyerin kayıt yaptırdığı Yaz Spor Okullarının iki dönem halinde yapıldığını kaydeden Belediye Başkanı Vahap Akay, “Yaz Spor Okullarımızın 1. Dönemi 26 Temmuz Pazartesi günü başladı ve 13 Ağustos Cuma günü sona erdi. 16 Ağustos Pazartesi günü başlayan 2. dönem kurslarımız ise 3 Eylül Cuma günü sona erecek” dedi.

KURSLAR NEREDE VERİLİYOR?

Ücretsiz olarak düzenlenen ve konusunda uzman eğitmenler tarafından eğitimlerin verildiği Yaz Spor Okullarında Futbol, Basketbol, Masa Tenisi, Güreş, Halk Oyunları, Voleybol, Okçuluk, Kick Boks, Badminton ve Karate kursları 29 Ekim Spor Kompleksinde; Kort Tenis kursu Tepe Piknik Alanı Tenis Sahasında; İşaret Dili Kursu Belediye Hizmet Binasında, Satranç kursu ise Çerkezköy Atatürk Kültür Merkezi’nde veriliyor.