Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü tarafından her yıl gerçekleştirilen ücretsiz Yaz Spor Okullarının kayıtları 3 Haziran 2023 Pazartesi günü başladı. Bu yıl 15 farklı branşta eğitimin verileceği kursların başvuruları Çerkezköy Belediyesi İletişim Merkezi Başvuru Masalarına yapılacak.

Ayrıca Kızılpınar’da ikamet eden futbol ve kız futbol kurslarına başvurmak isteyen vatandaşlar Kızılpınar 100. Yıl Stadı’nda başvurularını gerçekleştirebilecekler.

15 FARKLI BRANŞ

“Kahkaha Sınıfı" ve "Ah Şu Gençler” tiyatrosu seyirciyle buluşacak “Kahkaha Sınıfı" ve "Ah Şu Gençler” tiyatrosu seyirciyle buluşacak

1-8. sınıf aralığındaki çocuklarına verilecek Yaz Spor Okulu için kayıtlar 10 Haziran Pazartesi günü sona erecek. Bu yıl 10.’su düzenlenecek olan Çerkezköy Belediyesi Yaz Spor Okullarında Erkek ve Kız Futbol, Basketbol, Voleybol, Taekwando, Bale, Masa Tenisi, Kort Tenis, Kung-fu, Güreş, Halk Dansları, Okçuluk, Satranç, Badminton, İşaret Dili ve Temel Hareket Eğitimi Kursları verilecek.

“YAZ SPOR OKULLARIMIZA HEPİNİZİ BEKLİYORUZ”

Konu hakkında Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, “Sevgili çocuklar ve gençler, Yoğun bir eğitim döneminin ardından sizler için hem eğlenip hem de yeni yetenekler keşfedebileceğiniz. Yaz Spor Okulumuzun kayıtları başlıyor. Yaz tatilini dolu dolu geçireceğiniz ve enerjinizi atacağınız 15 farklı branşta ücretsiz kurslarımız için Yaz Spor Okullarımıza hepinizi bekliyoruz.” İfadelerini kullandı

Yaz Spor Okulu

Muhabir: Barış Karapaça