Kapaklı Belediyesi Gençlik ve Spor İşleri Müdürlüğü tarafından bu yıl 11 branşta 26 eğitmenle başlayan Yaz Spor Okulları'nda, eğitim döneminin tamamlanmasıyla birlikte öğrencilere sertifikaları verildi.

Bülent Ecevit Parkı Amfi Tiyatro alanında düzenlenen törene Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin de katıldı.

çetin1

"İnşallah Kapaklımızı adından daha çok söz ettirilen bir yer haline getireceğiz"

Sertifika töreni öncesi konuşan Başkan Çetin, bu yıl 7 bin öğrenci ile dönemi tamamladıklarını söyledi. Çetin, “Öğrencilerimizi gönülden tebrik ediyorum, her gün gelip fiziksel ve ruhsal gelişimlerine burada katkıda bulundular. Öğrencilerimiz kadar velilerimize de teşekkür etmek istiyorum. Onlarda çocukları ile beraber geldiler, gittiler. Kapaklı’da bir değişim yaşanıyor, hem kültürel hem sanatsal hem de sportif olarak. Bu değişimde sizlerin katkısı çok büyük. Daha önceleri asayiş anlamda suçların en çok işlendiği ilçe olarak kayıtlara geçen Kapaklı’da bugün bunları konuşmuyoruz. Bugün 1. Lig’de Basketbol takımı olan, 2. Lig’de Voleybol takımı olan, ulusal ve uluslararası yarışmalarında bireysel sporlarda şampiyon olan, akademik anlamdaki başarılar gibi nice güzel konulardan bahsediliyor. Bu bizim göğsümüzü kabartıyor. İnşallah Kapaklımızı adından daha çok söz ettirilen bir yer haline getireceğiz.” dedi.

HATIRA FOTOĞRAFLARI ÇEKİLDİ

Başkan Çetin’in konuşmasının ardından Yaz Spor Okulların’da görev alan eğitmenlere çiçek ve plaket verildi. Ardından ise sertifikalarını alan öğrenciler Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

çetin7

çetin3

DJ ÇAĞRI BAKİ RÜZGARI ESTİ

Sertifika töreninin ardından sevilen DJ’lerden Çağrı Baki sahne aldı. Birbirinden güzel ve eğlenceli müziklerle Kapaklılı vatandaşlara güzel bir akşam yaşatan DJ performansının sona ermesinin ardından Kapaklı Belediye Başkan Yardımcısı Ruhi Özden Çağrı, Baki’ye çiçek ve plaket takdim etti.

çetin5

çetin4

Muhabir: Tuba TURHAN