Yeni toplu iş sözleşmesi imzalandı

Tüm Yerel Sen Tekirdağ Şubesi ile Çerkezköy Belediyesi arasında belediyede çalışan memurlar için üst limitten toplu iş sözleşmeleri imzalandı.

Yeni toplu iş sözleşmesi imzalandı

Çerkezköy Bakış - Başkanlık makamında düzenlenen toplu iş sözleşmesi Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay ve Tüm Yerel Sen Sendikası Tekirdağ Şube Başkanı Halil Sevil tarafından imza altına alındı.
Çerkezköy Belediyesi’nde imzalanan toplu iş sözleşmelerinde konuşan Tüm Yerel Sen Sendikası Tekirdağ Şube Başkanı Halil Sevil, “Sendikamız ile Çerkezköy Belediyesi arasında imzalanan toplu iş sözleşmesinin Çerkezköy Belediyesi’nde çalışan memurlarımız için hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum. Emekten yana olan Çerkezköy Belediye Başkanı Sayın Vahap Akay’a teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunuyorum” dedi.

HAYIRLI OLSUN

İmzalanan yeni toplu iş sözleşmesinin Çerkezköy Belediyesi’nde çalışan Tüm Yerel Sen Üyelerine hayırlı ve uğurlu olmasını dileyen Belediye Başkanı Vahap Akay da, “Yeni toplu iş sözleşmemizin çalışanlarımıza ve Tüm Yerel Sen Sendikası’na hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.