Yılsonu sanat sergisi açılıyor

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi TEMEK ve Çerkezköy Belediyesi işbirliği ile açılan Meslek Edindirme ve Sanat Kurslarının yılsonu sergisi 21 Haziran Pazartesi günü saat 14.00'da Çerkezköy Atatürk Kültür Merkezi'nde açılıyor.

Yılsonu sanat sergisi açılıyor

Çerkezköy Bakış - Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ile ortaklaşa düzenlenen Meslek Edindirme Kurslarının pandemi şartlarında gerçekleştirildiğini belirten Belediye Başkanı Vahap Akay, “Zorlu bir pandemi sürecinde kurslarımıza devam eden kursiyerlerimizin el emeği, göz nuru eserlerinin sergileneceği Yıl Sonu Sanat Sergimiz 21 Haziran Pazartesi günü saat 14.00’da Çerkezköy Atatürk Kültür Merkezimizde açılacak” dedi.

5 GÜN AÇIK KALACAK

Meslek Edindirme Kurslarının Yılsonu Sanat Sergisi’nin açılışına tüm Çerkezköy halkını davet eden Belediye Başkanı Vahap Akay, “21 Haziran Pazartesi günü saat 14.00’da açılacak olan Meslek Edindirme Kurslarımızın Yıl Sonu Sanat Sergisi 25 Haziran Cuma günü saat 16.00’a kadar açık kalacak. Yıl Sonu Sanat Sergimizi gezmek, incelemek isteyen hemşehrilerimiz 21 Haziran’dan 25 Haziran’a kadar 13.00-16.00 saatleri arasında Atatürk Kültür Merkezimizi ziyaret edebilirler” ifadelerini kullandı.