Yol ve kaldırım çalışmaları devam ediyor

Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, Fatih Mahallesi ve İstasyon Mahallesi'nde devam eden demirli beton yol ve beton kaldırım yapımı çalışmalarını yerinde inceledi.

Yol ve kaldırım çalışmaları devam ediyor

Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Fatih Mahallesi ve İstasyon Mahallesi’nde başlatılan demirli beton yol ve beton kaldırım çalışmalarının devam ettiğini belirtti.

“YOL GENİŞLETİLDİ”

Fatih Mahallesi’nde bulunan Mensur Sokak’ta 1050 metrekarelik demirli beton yol çalışmasının tamamlandığını kaydeden Başkan Akay, ayrıca yeni açılan Devlet Hastanesinin Acil Servisi’ne giden Nadide Sokak’ta yol genişletme ve beton kaldırım yapımı çalışmasını gerçekleştirdiklerini kaydetti.

“YOL AĞINI TAMAMLAYACAĞIZ”

Nadide Sokak’taki yolun 3 metre genişletildiğini ve 1.5 metre de beton kaldırım yapılarak yayaların ve Acil Servise giden araçların daha kolay ulaşmasının sağlandığını dile getiren Akay “Önümüzdeki günlerde Çerkezköy Devlet Hastanesi’nin Acil Servisi’nin solundan Fatih Mahallesi’ne çıkacak bir yol da yapmayı planlıyoruz. Otobanın kenarından açılacak yeni yolu Fatih Mahallesi ile birleştirerek, Devlet Hastanemizin etrafındaki yol ağını tamamlayacağız” dedi.

DEMİRLİ BETON YOL YAPILACAK

Akay, İstasyon Mahallesi Çayır Sokağı Güler Sokağa bağlamak için çalışmalara başladıklarını ve şuanda hafriyat alımının yapıldığını ifade ederek, hafriyat alınıp yol ortaya çıktıktan sonra, Çayır ve Yazgan Sokakların demirli beton yol ile kaplanıp, vatandaşların hizmetine sunulacağını söyledi.

Yorumlar 1
Mevlut 01 Ekim 2016 15:05

Bu kizilpinar yolları ne zaman yapılacak ta temmuz ayında altyapı temeli atıldı yalandan bi gosteristi. Temel atma torenide neden yalandı o gün güya pazar yeri yapmak için bi kaç büz getirdiler oraya o buzlerin resimlerini Çekerek altyapı çalışması temeli dediler ey ahali o günden bu zamana daha kizilpinara kazma vurulmadi altyapı ile alakalı buna bağlı olarak yollar tarla misali dilekçe veriyoruz belediyeye altyapı bitsin yapacan diye oyaliyorlar yazıklar olsun