Yüceer 'Çark' etti

CHP Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer, 'AK Partililer CHP'li gençlere' saldırdı yönünde yaptığı açıklama sonrası gerçekler ortaya çıkınca çark etti.

Yüceer 'Çark' etti

Dayak yediği iddia edilen gençler kendilerini AK Partililerin koruduğunu söyleyince, Yüceer tekrar yazılı bir açıklama yaptı. Yüceer, bu sefer de “İki üniversiteli genç hayır broşürü aldığı için dövüldü” iddiasında bulundu.

Çerkezköy Bakış - AK Parti ve CHP’liler referandum çalışması yaptıkları Veliköy Mahallesinde karşılaşmış, bu sırada toplanan kalabalık tarafından üniversite öğrencileri H.D. ve U.E. darp edilmişti. Üniversite gençleri kalabalığın içinden kurtaran AK Partililer, gençleri hemen seçim aracıyla hastaneye kaldırırken, ayakta tedavi gören iki öğrenci ardından taburcu edildi.
 

YAZILI AÇIKLAMA YAPMIŞTI

Yaşanan bu tatsız olaydan bir süre sonra CHP Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer tarafından, “Yüceer, Çerkezköy’de CHP’li gençlere yapılan saldırıyı kınadı” yönünde bir basın açıklaması yayınlandı. Açıklamada “Çerkezköy’de referandum kampanyası çalışmaları için halkla buluşan Cumhuriyet Halk Partisi üyelerimize ve onlara destek olan gençlerimize aralarında AKP İlçe yöneticilerinin de bulunduğu bir grup tarafından sözlü ve fiziki saldırıda bulunulmuştur. Çerkezköy’de saldırıya uğrayan gençlerimize geçmiş olsun diyor, yapılan bu barbarca saldırıyı tekrar şiddetle kınıyorum” İfadelerine yer vermişti.
 

BİZİ AK PARTİLİLER KURTARDI

AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe ise, CHP’nin kendilerine üye olduğunu ve dayak yediğini iddia ettiği üniversite öğrencileri H. D. ve U. E. ile bir araya gelmiş, iki öğrenci hiçbir partiye üye olmadıklarını belirtirken, kendilerini yaşanan arbededen AK Partililerin kurtardığını söylemişti.
 

YÜCEER’DEN İKİNCİ AÇIKLAMA

Bu açıklanın ardından çark eden CHP Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer, ikinci bir yazılı basın açıklaması yaptı. Yüceer açıklamasında: “Kadın kolları üyelerimizin broşür dağıttıkları sırada broşür verdikleri iki genç çevrede bulunan ve sayıları 20’ye yakın kişi tarafından darp edildi. Bu gençlerimizin ne tercihlerinin ne mensubiyetlerinin bir önemi yoktur. Önemli olan bu saldırıya uğramış olmalarıdır. Bu ülkenin bütün gençleri neye inanıyor olurlarsa olsunlar, tercihleri ne olursa olsun bizim gençlerimizdir. Ülkemizin gençleridir” dedi.
 

GENÇLER KORKUTULDU İDDİASI

Gençlerin AK Parti’nin seçim aracını bindirilerek hastaneye götürüldüğünü hatırlatan Yüceer, gençlerin ardından AK Parti İlçe Teşkilatına götürülerek korkutulduğunu iddia etti. Yüceer, “Kişisel kanaatim gençlerin korkutuldukları veya korktukları yönündedir. Darp edilen bir kişinin kimseden şikayetçi olmaması hayatın olağan akışına uymamaktadır.  Adli bir olay olduğu açık olan bu vakanın üstünün örtülmesi manidardır” ifadelerini kullandı.

Yorumlar 14
TRAKYALI.. 16 Mart 2017 14:56

BİRKEREDE KIZILPINARA GELİN ŞU YOLLARIN REZİLLİGİNİ GÖRÜN..

Acemi tiyatrocu 16 Mart 2017 09:10

Arkadaş cevap yazayım diyorum da, neresini düzelteyim, neresine cevap yazayım bilemiyorum? Bunların genel başkanı ne ki kendileri ne olsun. Birgün öyle, bir gün böyle... Ak parti tiyatrosundan bahsedenler ucuz ve acemice yazdıkları senaryonun altında kalmış çırpınmaktadırlar. İyi bir insan ve iyi bir esnaf olduğunu bildiğim Engin Camcı'nın bir an önce bu saçma partiden ayrılıp kendi işine dönmesini tavsiye ediyorum. Yoksa kendisi hakkındaki düşüncelerim acemi tiyatro heveslisi olarak değişecektir.

?? 16 Mart 2017 08:37

Nerede çark ifadesi var? diyorki gidin savcıya suçlular meydana çıksın diyor. Suçlu chp liyse size gün doğar çıkın savcıya hadi millte iftira atarak olmaz bu işler ayıptır. Tekidağda en çalışkan vekil candan hanım bari böyle manşet atarken utanın sizin vekiller ortada bile yokken tekirdağın hatta ülkenin tüm sorunlarını meclise taşıyor partisine bakmadan ilk önce sizin takdir etmeniz lazım.

aksaçlıya 16 Mart 2017 00:27

aksaçlı nasıl bir kafa var sende de milletvekiline ulan diye yazıyorsun seviyesiz.

rumuz 15 Mart 2017 19:01

vekil çark etmedi bence ama inkar iftira karşısında dayanamadı bence bu olay araştırın göreceksiniz neyin ne olduğunu ak partide zaten istemez böyle şeyleri ama malesef ak parti adına oluyor bu iğrençlik

TÜRK.. 15 Mart 2017 17:36

YALAN CHP DEN SORULUR..

Çevir Yanmasın Candan.. 15 Mart 2017 17:09

Çevirin yanmasın Candan, Çevirin yanmasın Engin, Çevirin yanmasın Chpliler. Sizede bu döneklik

Uçankuş 15 Mart 2017 16:48

Bu chpnliler nasıl atatürkçü yazıklar olsun candan hanım biraz dürüst olun bu ülke hepimizin

Merve Kanber 15 Mart 2017 16:43

Sizde Allah korkusu yok aciz İftiracılar, İki tane gencin üzerinden prim yapmaya çalışıyorsunuz. Allah çocuklarınızdan çıkarsın inşAllah yalancılar.

Ak saçlı 15 Mart 2017 15:34

Ulan ne kadar yalancı ya bir dediği bir dediğini tutmuyor dün başka bu gün başka konuşuyorsun sayın vekil

ÇEMYO ÖĞRENCİ 15 Mart 2017 15:23

CHP REFERANDUMDA EVET OYU İÇİN DAHA AK PARTİLİLERDEN DAHA ÇOK ÇALIŞIYOR VALLAHİ.. DOĞRU YOLDASINIZ TEBRİKLERİ.. :D :D

SUPHİ KARACAN 15 Mart 2017 15:09

Yalancı Yalancı kimse size inanmaz İftiracı Yalancı CHP örgütü..

HALİME 15 Mart 2017 14:59

Nasılda yakışıyor böyle çark etmek size... :) Rezilliğiniz diz boyu yine :)

Çarkçı CHP'nin Çarkçı Vekili 15 Mart 2017 14:30

Attığınız iftirada işte böyle boğuldunuz.. Sizi birde sandıkta böyle rezil olmuş bir şekilde göreceğiz inşAllah..