Ziyaretler anısına fidan bağışı

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Tekirdağ Başkanı Ramazan Doğan ve heyeti, kamu kurum ve kuruluş ziyaretlerine devam ediyor. Ziyaretler anısına ise MÜSİAD heyeti tarafından kurum temsilcileri adına fidan bağışı sertifikası takdim edildi.

Ziyaretler anısına fidan bağışı

Çerkezköy Bakış- MÜSİAD Tekirdağ Başkanı Ramazan Doğan ve heyeti, birçok kurum ve kuruluş ile görüşerek bilgi alışverişinde bulunuyor. Karşılıklı fikir alışverişinde bulunan taraflar, gündeme ilişkin konuları masaya yatırıyor.
Bu kapsamda, Doğan ve beraberindekiler, Esnaf Sanatkarlar Odalar Birliği Başkanı Sami Kayın, Süleymanpaşa Kaymakamı Harun Kaya, Tekirdağ Ticaret Ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay, Tekirdağ Ticaret Ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Hakan Şık, KOSGEB Tekirdağ Güney Müdürü Ceylan Bahadır Karataş, Tekirdağ Emniyet Müdürü Mehmet Hakan Fındık, Vergi Dairesi Başkanı Mustafa Taşkıran, İl Defterdarı Mehmet Malanlı, İl SGK Müdürü Fatma Derya Alan ve Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin ile bir araya geldi ve gündeme ilişkin istişarede bulundu.
MÜSİAD heyetinin, kurum temsilcileri adına fidan bağışı sertifikası takdimi ardından ziyaretler sona erdi.