Survivor All Star 2024'ün 59. bölümünde yaşanan büyük düello ve elenen yarışmacının kim olduğu büyük bir merak konusu. Nefes kesen mücadeleler ve adaya veda eden yarışmacının kim olduğu bu akşam belli olacak.

2 kardeş sobadan sızan gazdan zehirlenerek öldü 2 kardeş sobadan sızan gazdan zehirlenerek öldü

Survivor All Star 2024, izleyicileri her bölümde ekran başına kilitlemeye devam ediyor. 14 Mart Perşembe günü nefes kesen bir bölümle daha karşımıza çıkan yarışmada, adaya veda eden yarışmacı büyük bir merak konusu oldu. Yeni bir düello gününün habercisi olan 59. bölümde, kimin elendiği izleyiciler tarafından büyük bir ilgiyle araştırıldı. İşte, 14 Mart 2024 tarihli Survivor bölümünde yaşananlar ve elenen yarışmacı hakkında detaylar.

TV8'in sevilen yarışması Survivor All Star, 2024 sezonuyla milyonları ekran başına çekmeye devam ediyor. 14 Mart'ta yayınlanan yeni bölüm, izleyicileri yine heyecanlı bir maceraya sürükledi. Bu bölümde, Survivor düello günü ile birlikte yarışmada kimin elendiği merak konusu oldu. İşte, Survivor'ın 14 Mart 2024 tarihli bölümünde yaşananlar.

Survivor 2024 yarışmasının son bölümünde, takımlar önce ödül oyunu için kıyasıya mücadele etti. Mavi ve Kırmızı takım yarışmacıları, parkurda ter dökerken, izleyiciler kimin eleneceği konusunda büyük bir merak içindeydi. 14 Mart Perşembe günü ekrana gelen bölümde, Aleyna ile Nagihan arasındaki gerilim dikkatleri çekerken, Survivor kadrosu ödül ve dokunulmazlık oyunları ile mücadeleye devam etti. Bu bölümde yaşanan duello heyecanı ve eleme adayları, izleyicilere unutulmaz anlar yaşattı.

14 Mart Survivor Kim Elendi?

Survivor 2024 All Star'da bu hafta eleme adayları Berna, Aysu, Gizem ve Pınar oldu. Bu yarışmacılar arasında oynanacak düellodan sonra elenen isim belirlenecek.

Survivor All Star 2024'ün 59. bölümünde, denge savaşlarının devam ettiği büyük bir düello yarışı yaşandı. 14 Mart Perşembe akşamı yayınlanan bölümde, Aysu, Pınar, Gizem ve Berna arasından yarışmaya veda edecek isim belirlenmedi. Düelloyu kaybeden yarışmacı evine dönerken, kazananlar Dominik'te bir hafta daha kalmayı garantiledi. Survivor'da bu hafta kimin elendiğine dair detaylar, ilerleyen saatlerde açıklanacak.

Editör: Haber Merkezi