"Kanal D'nin sevilen dizisi İnci Taneleri'nin son bölümü izleyicileri mest etti. 3. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Azem ve Dilber arasındaki ilişkinin gidişatı ne olacak? İşte İnci Taneleri 3. bölüm fragmanı izle Youtube linki.

Taş Kağıt Makas Süreyya kimdir? Hande Ataizi kaç yaşında ve nereli? Taş Kağıt Makas Süreyya kimdir? Hande Ataizi kaç yaşında ve nereli?

Kanal D'nin reyting rekorları kıran dizisi "İnci Taneleri", her hafta yeni bölümleriyle izleyicilerini ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Dizinin son bölümü, hayranlarını adeta büyüledi ve şimdi gözler 3. bölüm fragmanında. İnci Taneleri'nin yeni bölüm fragmanı, izleyici beklentilerini artırarak yayına girdi.

İnci Taneleri 3. bölüm fragmanı izle 

Yıllar öncesinin acı hatırasıyla cezaevine düşen Azem, orada kurduğu bağlar ve dostluklar sayesinde zor günlerini geride bırakmıştır. Tahliye olurken arkadaşlarının duygusal vedası, Azem'in yeni başlangıçları için bir kilometre taşı oluyor. Öldürdüğü sanılan eşi Hande'yi ziyaret eden Azem, mezar başında okuduğu şiirle sevgi ve pişmanlık dolu duygularını ifade ediyor.

Otelin girişinde iş görüşmesi yapan Azem, Dilber'in yardımcısı ve kuzeni Zerre'nin beklenmedik ziyaretiyle sarsılır. Zerre'nin sivri dili ve argo konuşmaları, Azem'in sabrını zorluyor. İkili arasında yaşanan sözlü atışma sırasında Dilber'in ani müdahalesi, olayları daha da karmaşık bir hale getiriyor.

Dilber'in geçmişte zorla evlendirildiği Zahir, Dilber ve Azem arasında giderek artan yakınlaşmayı görünce kontrolden çıkıyor. Dilber'in Azem'le olan samimi anlarına şahit olan Zahir, ikilinin başına büyük bela açıyor. Azem, geçmişin gölgesinde yürürken, bir yandan da Zahir'in tehditkar varlığıyla baş etmek zorunda kalıyor.

Editör: Haber Merkezi