2023-2024 sezonu Tekirdağ 2. Amatör Küme’de heyecan A Grubu maçları ile sürdü. Grupta 8. hafta maçları 1 Mayıs Çarşamba günü oynandı.

BIYIKALİ’DEN SÜRPRİZ GALİBİYET

2. Amatör Küme A Grubu’nda 6’da 6 yaparak 18 puanla grupta zirvede bulunan Tekirdağ İdman Yurduspor 8. haftayı BAY geçerken, zirve yarışını yakından ilgilendiren maçta, grupta 13 puanla 2. sıradaki Aydoğdu Gençlikspor ile 11 puanla 3. basamakta yer alan Bıyıkalispor kozlarını 13 Kasım Sahası’nda paylaştı. Kritik mücadeleyi Bıyıkalispor 2-0 kazanarak zirve yarışında avantajı eline geçirdi. Bıyıkalispor bu sonuçla puanını 14’e çıkararak 2. sıraya yükseldi. Aydoğdu Gençlikspor ise 11 puanla 3. sıraya geriledi.

NAMIK KEMAL, GÜNDOĞDU’YU FARKLI GEÇTİ

Bir diğer maçta 4 puanlı ve 5. sıradaki ekip olan Süleymanpaşa Namık Kemalspor ise 6 puanla 4. sırada yer alan Tekirdağ Gündoğduspor’u konuk etti. 13 Kasım Sahası’nda oynanan mücadeleyi Süleymanpaşa Namık Kemalspor 4-0 kazanarak puan tablosunda rakibini geçmeyi başardı. Süleymanpaşa Namık Kemalspor bu galibiyetle 7 puana ulaştı ve 4. basamağa yükseldi.Tekirdağ Gündoğduspor ise 6 puanla 5. sıraya geriledi.

ŞARKÖY’DE PUANLAR PAYLAŞILDI

Grupta son maçta ise 4 puanı bulunan iki takım olan 6. sıradaki Müreftespor ile 7. sıradaki Hoşköy 1923 Spor kozlarını Şarköy Sahası’nda paylaştı. Mücadele 1-1 eşitlikle sona erdi. Müreftespor puanını 5’e yükselterek 6. sıradaki yerini korurken, Hoşköy 1923 Spor aynı puanla 7. sırada yer aldı.

Tekirdağ 2. Amatör Küme A Grubu 8. Hafta Fikstürü 

Hoşköy 1923 Spor - Müreftespor

Süleymanpaşa Namık Kemalspor - Tekirdağ Gündoğduspor

Aydoğdu Gençlikspor - Bıyıkalispor

Tekirdağ İdman Yurduspor - BAY

Galatasaray, şampiyonluktan ne kadar gelir elde etti? İşte detaylar… Galatasaray, şampiyonluktan ne kadar gelir elde etti? İşte detaylar…

2 Amatör Maçlar Oynandı

Muhabir: Tuba Turhan