Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü tarafından bu yıl 10 branşta düzenlenen ve yaklaşık 2 bin kursiyerin katıldığı Bahar Dönemi Yetişkin Spor Kursları 29 Ekim Spor Kompleksi’nde düzenlenen program ile tamamlandı. Step, Pilates, Zumba, İşaret Dili, Latin Dansları, Almanca, İngilizce, Modern Dans, Karma Dövüş ve Halk Dansları olmak üzere 10 farklı branşta gerçekleştirilen kurslara vatandaşlarımız yoğun ilgi gösterdi.

Yaklaşık 2 bin kursiyerin katıldığı Bahar Dönemi Yetişkin Kurslarının düzenlenen etkinlik ile sona erdiğini ve kurslara katılan kursiyerlere sertifikalarının verildiğini belirten Belediye Başkan Yardımcısı Cengiz Memiş, “Kurslarımıza katılan tüm kursiyerlerimiz başta olmak üzere kurs eğitmenlerimize ve çalışanlarımıza teşekkür ediyorum. Bir Bahar dönemi Yetişkin Kurslarımızı daha başarı ile tamamlamış bulunuyoruz. Emeği geçen, katkısı bulunan herkese şükranlarımı sunuyor ve yeni kurslarda, aktivitelerde buluşmak üzere herkesi selamlıyorum” dedi.

Karma Dövüş, Step ve Zumba kurslarının 29 Ekim Spor Kompleksi’nde gerçekleştirildiğini ifade eden Memiş, “Pilates, Modern Dans, Latin Dansları, Halk Dansları, İşaret Dili, İngilizce ve Almanca kurslarımızı ise Belediye Hizmet Binamızda veriydi” diye konuştu.

2 Bin Kursiyerin Katıldığı Yetişkin Kursları Sona Erdi1

BAŞARILAR DİLİYORUM

Çerkezköy Belediyesi’nin ve Belediye Başkanı Vahap Akay’ın her zaman sporun ve sporcunun yanında bir anlayışla hizmet etmeye devam edeceğini sözlerine ekleyen Memiş “Bu vesile ile bir kez daha kurslarımızda görev alan uzman eğitmenlerimize teşekkür ediyor, kursiyerlerimize de katkılarından dolayı şükranlarımı sunuyorum” açıklamalarında bulundu.  

“Çerkezköy’ün Yıldızları” ödüllerini aldı “Çerkezköy’ün Yıldızları” ödüllerini aldı

Belediye Başkan Yardımcısı Cengiz Memiş’un konuşmasının ardında Bahar dönemi Yetişkin Kurslarına devam eden kursiyerlerin hazırladıkları etkinlikler ve dans şovları ile etkinlik tamamlandı.
2 Bin Kursiyerin Katıldığı Yetişkin Kursları Sona Erdi3

Muhabir: Barış Karapaça