2 kişiyi öldüren zanlı tutuklandı

Çerkezköy'de iddiaya göre alacaklarını ödemediği için tartıştığı kendisi gibi müteahhit olan Fesih Yıldız ve Dursun Arslan'ı bıçaklayarak öldürdüğünü itiraf eden Metin Çiftçi tutuklandı.

2 kişiyi öldüren zanlı tutuklandı

Çerkezköy Bakış - Olay, geçtiğimiz perşembe gecesi meydana gelmişti. İlçede müteahhitlik yapan 36 yaşındaki Metin Çiftçi, Barbaros Caddesi üzerindeki bir eğlence merkezinde 40 yaşındaki Dursun Arslan’ı öldürdü. Gözaltına alınan ve 50 yaşındaki Fesih Yıldız’ı da bıçaklayarak öldürdüğünü ve ormanlık alana attığını itiraf eden Çiftçi, “Yaklaşık 2 yıldır ikisinden 250 bin TL’ye yakın alacağım vardı. Vermediler. Çıkan tartışması sonrası bıçakladım. Pişmanım” diye ifade vermişti.
Polisteki işlemleri tamamlanan ve Metin Çiftçi, polisin aldığı güvenlik önlemleri altında Çerkezköy Adliyesine getirildi. Burada savcılık sorgusunun ardından mahkemeye sevk edilen Çiftçi tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Hayatını kaybeden Fesih Yıldız ve Dursun Arslan’ın ise toprağa verildiği öğrenildi.

Yorumlar 2
Çerkezköylü 24 Mayıs 2019 20:07

Neden kimse işin içinde tefecilik olayı varmı yokmu diye konuşmuyor.çerkezköy bitmiş.metin çiftçi bir tuzaklara düşürülmüş bir kurbandır.

Ttttt 24 Mayıs 2019 16:24

Helal olsun sana