Survivor'da heyecan dorukta. Dün gece yaşanan dokunulmazlık mücadelesinin ardından tüm eleme adayları belli oldu. Şimdi TV8 ve Survivor izleyicisi düelloyu kimin kazanacağını ve kimin eleneceğini merakla bekliyor. Peki Survivor'dan kim elendi? Bu akşam adaya veda eden isim kim? Aysu mu? Merve mi? Berna mı? Aleyna mı?

Survivor All Star, adrenalin dolu bir bölümle daha ekranlara geldi. TV8’de yayınlanan yarışmanın son bölümünde, dokunulmazlık oyunu kıyasıya bir mücadeleye sahne oldu. Yarışmacılar, adada kalmak için tüm hünerlerini sergiledi.

Bu haftaki mücadelede, kadın yarışmacılar öne çıktı ve eleme potasını belirlemek için kıyasıya bir yarış içine girdiler.

Geçen hafta, erkekler arasında gerçekleşen düelloda, yarışmanın güçlü isimlerinden Bozok’un elenmesiyle şaşkınlık yaşanmıştı. Bu hafta ise kadın yarışmacılar arasında yapılan potada; Aleyna, Aysu ve Berna eleme adayı olarak belirlendi.

Survivor All Star'ın son bölümünde yaşanan bir diğer dikkat çekici olay, Yağmur’un sakatlanması oldu. Yarışmacının yaşadığı bu talihsiz olay, izleyenlerin yüreklerini ağza getirdi.

Merakla beklenen soru ise; Survivor All Star'da kimin son eleme adayı olduğu ve eleme potasına kimin gittiğiydi. Yarışmada bu hafta, kadınlar arasında gerçekleşen düelloda, Aysu’nun adaya veda eden isim olduğu açıklandı. Bu sonuçla birlikte, Survivor All Star'da bir hafta daha geride kaldı ve eleme potası şekillendi.

28 Mart 2024 Perşembe Survivor Kim Elendi?

Survivor'da eleme düellosu heyecanı her geçen dakika bir nebze daha yükseliyor. Adaylar adada kalmak için kıyasıya mücadele ederken, izleyenler de ekran başında nefesini tutmuş adaya veda edecek ismi bekliyor.  Peki 28 Mart Survivor kim elendi? Aysu mu? Berna mı? Merve mi?

Uyuşturucu ticaretine darbe: 24 gözaltı Uyuşturucu ticaretine darbe: 24 gözaltı

28 Mart 2024 günü Survivor'dan elenen isim Aysu oldu.

Editör: Haber Merkezi