4 Mayıs 2024 Cumartesi günü ekranlara gelen programların reyting sonuçları belli oldu. Total, AB ve 20+ABC1 kategorilerinde zirveyi TRT 1'in sevilen dizisi Gönül Dağı elde ederken, TV8'in fenomen yarışma programı Survivor All Star ise ikinci sırada yer aldı. İzleyicilerin yoğun ilgi gösterdiği programlar arasında ATV'nin Kardeşlerim dizisi, Show TV'nin eğlence programı Güldür Güldür Show ve NOW Ana Haber Hafta Sonu da bulunuyor.

Gönül Dağı ve Survivor All Star Rekabetinde Kim Önde?

Mevlanakapı Çocuk Kütüphanesi ve Atölye Merkezi'nin tanıtımı yapıldı Mevlanakapı Çocuk Kütüphanesi ve Atölye Merkezi'nin tanıtımı yapıldı

4 Mayıs 2024 Cumartesi günü yayınlanan programlar arasında en çok izlenen yapım, TRT 1'in beğeniyle takip edilen dizisi Gönül Dağı oldu. Total, AB ve 20+ABC1 kategorilerinde zirvede yer alan Gönül Dağı, izleyicilerin gönlünde taht kurmaya devam ediyor. TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor All Star ise tüm kategorilerde ikinci sırada yer alarak, heyecan dolu yarışmalarıyla izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başardı.

Reyting sıralamasında dikkat çeken diğer yapımlar arasında ATV'nin Kardeşlerim dizisi, Show TV'nin eğlence programı Güldür Güldür Show ve Gülbin Tosun ile NOW Ana Haber Hafta Sonu bulunuyor. Bu programlar, farklı kategorilerde ilk 10 sıralamasında yer alarak izleyicilerden büyük ilgi gördü.

Kaynak: HABER MERKEZİ