Televizyon dünyasında heyecan dorukta! 7 Mayıs akşamı yayınlanan programların reyting sonuçları merakla beklenirken, sonuçlar sonunda açıklandı. Show TV'nin sevilen dizisi Bahar, yeni bölümü yetişmemesine rağmen tekrar bölümüyle zirveyi kimseye bırakmadı. TRT 1 ekranlarında yayınlanan Mehmed: Fetih Sultanı ise yeni bölümüyle reytinglerde başarılı bir performans sergiledi. İşte 7 Mayıs reyting sonuçları ve tüm detaylar...

Unutulan "hacı uğurlama" geleneği yeniden başlatılacak Unutulan "hacı uğurlama" geleneği yeniden başlatılacak

Bahar Tekrar Bölümüyle Bile Rakiplerini Geride Bıraktı

Show TV'nin ilgiyle takip edilen dizisi Bahar, yeni bölümü yetişmemesine rağmen tekrar bölümüyle reytinglerde zirveyi kimseye bırakmadı. Total, AB ve 20+ABC1 kategorilerinde birinci sırayı elde eden dizi, güçlü hikayesi ve başarılı oyuncu kadrosuyla izleyicilerin gönlünde taht kurmaya devam ediyor.

Mehmed: Fetih Sultanı Yeni Bölümüyle İzleyiciyi Ekrana Kilitledi

TRT 1 ekranlarında yayınlanan tarihi dizi Mehmed: Fetih Sultanı, 10. bölümüyle izleyicilerle buluştu. Fatih Sultan Mehmed'in hayatını konu alan dizi, güçlü oyuncu kadrosu ve etkileyici sahneleriyle dikkat çekiyor. 7 Mayıs reyting sonuçlarında AB ve 20+ABC1 kategorilerinde üçüncü sırada yer alan dizi, Total kategorisinde ise yedinci sırada kendine yer buldu.

Beşiktaş - MKE Ankaragücü Ziraat Türkiye Kupası Maçı Ne Kadar İzlendi?

ATV ekranlarında yayınlanan Beşiktaş - MKE Ankaragücü Ziraat Türkiye Kupası maçı da reytinglerde önemli bir yer edindi. Futbolseverlerin heyecanla takip ettiği maç, Total kategorisinde ilk 10 program arasına girmeyi başardı.

Geçtiğimiz Hafta Zirvede Kimler Vardı?

Geçtiğimiz hafta yayınlanan programların reyting sonuçlarına baktığımızda, Bahar dizisinin yine zirvede olduğunu görüyoruz. Total, AB ve 20+ABC1 kategorilerinde birinci olan dizi, reytinglerde rakip tanımadı. Survivor All Star ise Total ve 20+ABC1 kategorilerinde ikinci sırada yer alırken, AB kategorisinde beşinci sırada kendine yer buldu.

Reytinglerde Sürpriz Bekleniyor mu?

Yeni haftanın başlamasıyla birlikte reytinglerde yeni sürprizler yaşanabilir. Özellikle yaz sezonunun yaklaşmasıyla birlikte dizilerin sezon finallerine girmesi, reyting yarışında dengelerin değişmesine neden olabilir.

Kaynak: HABER MERKEZİ