A Grubu’nda 31 puanla zirvede yer alan iki ekip olan Akçeşmespor ile Malkara 14 Kasımspor şampiyonluk için kozlarını paylaşacak. Mücadele 13 Kasım Sahası’nda saat 14.30’da başlayacak.

ALT SIRALARI İLGİLENDİREN MAÇ

Alt sıraları yakından ilgilendiren maçta ise Tekirdağ Adaletspor, Eriklice Zeytinspor ile karşılaşacak. Karadeniz 1 Nolu Saha’da oynanacak maç saat 12.30’da start alacak. Tekirdağ Adaletspor 8 paunla 7. basamakta yer alırken, Eriklice Zeytinspor 23 puanla 3. basamakta bulunuyor.

Geçtiğimiz hafta Tekirdağ Adaletspor’u yenerek kümede kalma ümidini son maça taşıyan Büyük Çınarlıspor ise 13 Kasım Sahası’nda saat 12.30’da Çerkezmüsellim Spor Kulübü’nü konuk edecek. Büyük Çınarlıspor kümede kalmak için maçı kazanıp düşme hattındaki rakibi Tekirdağ Adaletspor’un puan kaybetmesini bekleyecek. Büyük Çınarlıspor 7 puanla 8. sırada yer alırken, Çerkezmüsellim Spor Kulübü 14 puanla 5. sıraya yer alıyor. 

Grubun son maçında ise iddiası kalmayan iki takım olan Kazanderespor ile Karacakılavuzspor Karadeniz 1 Nolu Saha’da saat 14.30’da karşılaşacaktı. Fakat Karacakılavuzspor maça çıkmayacağını açıkladığı için Kazanderespor mücadeleyi 3-0 hükmen kazanacak. Kazanderespor bu galibiyetle 21 puana ulaşacak ve grubu 4. sırada tamamlayacak. Karacakılavuzspor ise grubu 13 puanla 6. sırada tamamlayacak.

TEKİRDAĞ 1. AMATÖR KÜME A GRUBU 14. HAFTA FİKSTÜRÜ

Büyük Çınarlıspor – Çerkezmüsellim Spor Kulübü

Malkara 14 Kasımspor – Akçeşmespor

Eriklice Zeytinspor – Tekirdağ Adaletspor

Kazanderespor 3–0 Karacakılavuzspor (Hükmen)

Cumartesi̇ A Gurubu Heyecanlı Maçlar (1)

Galatasaray Fenerbahçe Süper Kupa Maçı Nerede ve Ne Zaman Oynanacak? Galatasaray Fenerbahçe Süper Kupa Maçı Nerede ve Ne Zaman Oynanacak?

Cumartesi̇ A Gurubu Heyecanlı Maçlar (2)

Muhabir: Mualla İclal ALDOĞAN