Abban, polislerin gününü kutladı

Çerkezköy Kaymakamı Atilla Selami Abban, Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 174. Yılı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Abban, 'Türk Polis Teşkilatı, ülkedeki, huzur, güven ve istikrar ortamının korunmasındaki en büyük güvencedir.' dedi.

Abban, polislerin gününü kutladı

Çerkezköy Bakış - Polis teşkilatının huzurlu toplum vizyonu ile çalışmalarına devam ettiğini belirten Kaymakam Atilla Selami Abban, “174 yıl önce, vatandaşlarımızın esenliği ve güvenliğini temin etmek amacıyla kurulan Polis Teşkilatımız, kamu düzeninin sağlanması, huzur ve barış ortamının devamı için, üstün görev anlayışı içinde cansiperane gayretlerini sürdürmektedir. Kurulduğu günden bu yana sürekli kendini geliştiren polis teşkilatımız bugün sahip olduğu araç-gereç, fiziki imkânlar ve eğitimli personeli ile mutlu birey, huzurlu toplum vizyonu ile çalışmalarına devam etmektedir. Türk Polis Teşkilatı, ülkedeki, huzur, güven ve istikrar ortamının korunmasındaki en büyük güvencedir. Bu vesileyle, görevleri başında şehit düşen kahraman polislerimize Allah'tan rahmet diliyor, gazilerimize şükranlarımı sunuyorum. Aziz milletimiz için iftihar kaynağı olan Türk Polis Teşkilatımızın 174. Kuruluş yıl dönümünü tebrik ediyor, tüm Emniyet mensuplarımıza başarılar diliyorum.” dedi.

SEVGİ’DEN ZİYARET

Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürü Murat Sevgi beraberindeki polis memurları ile birlikte Kaymakam Abban’ı ziyaret etti. Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 174'üncü yıl dönümünü kutlayan Kaymakam Abban, mesai mefhumu gözetmeksizin, özveri ile çalışan tüm Emniyet Teşkilatı mensuplarına görevlerinde başarılar diledi. İlçe Emniyet Müdürü Sevgi, polis haftası etkinlikleri hakkında Abban’a bilgi verdi. Sevgi, teşkilatın üstlendiği görevlerin yerine getirilmesi için verdiği destekten dolayı kaymakam Abban’a teşekkür etti.