Ağız ve diş sağlığı kontrollerinin önemi anlatıldı

Çözüm Akademi Okulları tarafından düzenlenen veli toplantısında, TrakyaDent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nde görevli diş hekimleri, erken yaşta ağız ve diş sağlığı kontrollerinin önemini anlattı.

Ağız ve diş sağlığı kontrollerinin önemi anlatıldı

Çerkezköy Bakış - Çözüm Akademi Okulları tarafından 1. dönem 2. veli toplantısı gerçekleştirildi. Toplantı kapsamında TrakyaDent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde görevli doktorlar erken yaşta ağız ve diş sağlığı kontrollerinin önemi ile ilgili sunum yaptı. Toplantı öğretmenlerin velilerle yaptığı bireysel görüşmelerle tamamlandı.
Çözüm Akademi Okulları’nda yapılan açıklamada, “Çözüm Akademi Okulları olarak 1. dönem 2. veli toplantımızı gerçekleştirdik. Toplantımız, TrakyaDent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinin çok değerli doktorlarının erken yaşta ağız ve diş sağlığı kontrollerinin önemi ile ilgili yaptığı sunumla başlayıp ardından öğretmenlerimizin velilerimizle yaptığı bireysel görüşmelerle tamamlandı. Ağız ve diş sağlığının önemini anlatarak bizleri aydınlatan TrakyaDent ailesine ve toplantımıza katılım sağlayan değerli velilerimize teşekkür ederiz.” denildi.