Proje Tanıtım Toplantısında konuşan Yıldız, sözlerine vatandaşların Ramazan ayını kutlayarak başladı. Ardından Yıldız, “ Bir belediye başkanının kapsı olmaz. Halka belediye başkanı arasında randevu olmaz. Eğer seçimi biz kazınırsak ilk yapacağımız iş başkan makamındaki kapıyı sökmek olacak. 12 mahalle muhtarımız ile istişare halinde olacağız. Bir ilçe sadece bir belediye başkanından ibaret değildir. Her ay belediye meclisinden 3 gün önce mahalle muhtarlarımız ile mahallemizde bulunan bir yerde oturup vatandaşları dinleyip, sorunları çözeceğiz. Bir belediye başkanı her zaman makamında olacak değil ama gelen vatandaşlar başkanın asistanlarına gelip numarasını, simini bırakacak. Başkanda geldiği zaman o gelen kişiyi arayarak, isteğini ve arzusunu sormalı.” Dedi. 

AHMET YILDIZ’IN TARİHİNDE KİRLİ SİYASET YOK”

Ardından Yıldız, şu ifadelerle konuşmasına devam etti: Ben siyasette diğer belediye başkan adaylarından daha tecrübeliyim. Halkımızın sorunlarını çok iyi biliyorum. Vizyon projelerimizi buna göre hazırladık. Bizim arkamızda bir genel başkan, bir parti yok. Biz sadece bize gönül verenlerle, gece gündüz mücadele ediyoruz. Bir yandan mücadele ederken biz, öte yandan diğer aday arkadaşlar gittikleri yerlerde, “Ahmet Yıldız oy bölmek için çıktı” demişler. Ahmet Yıldız, 40 senedir burada yaşıyor. İstersek hiçbir şey yapmayıp, irtibat büromuzda hiç emek harcamadan, tüm mahalleleri dolaşmadan orda oturur, 300-500 oy alır kenara çekilirdim. Biz Çerkezköy Sevdalısıyız. Eğer bizim bölmek gibi bir niyetimiz olsaydı, 2019’da ki Abdullah Öğe gibi perde arakasından iş çevirip, AK Partiye kaybettirirdik. Ahmet Yıldız’ın tarihinde kirli siyaset yok. Eğer öyle bir şey olursa, Allah bize o koltuğu nasip etmesin. Biz siyaset meydanında, er gibi savaşırız hizmet etmek için. 

ARTIK MİLLET, PARTİ BELEDİYECİLİĞİNDEN BIKTI

31 Mart gelmeden Ahmet Yıldız çekilecek diyorlar. Arkadaşlar, değerli büyükler, değerli kamuoyu şuna inanın bağımsız belediye başkanı adayı çıkmamın tek sebebi, bir tarafta samimiyetsiz Abdullah Öğe, bir tarafta 2 dönemdir Çerkezköy’ü yönetemeyen beceriksiz CHP belediyesi Vahap Akay. Şimdi bizler dedik ki, bu millete bağımsız, bu millete hizmetkar, bu milletin yarasına merhem olacak bir kişi lazım. Bu yiğidin de arkasında dağ gibi ordu lazım dedik. Er meydanına indik. Çok şükür bizler buradayız, canlar burada, sevenlerimiz burada. Biz burada şahsımıza çalışmıyoruz. Benim rakibim Abdullah Öğe, Vahap Akay değil, olamazlarda. Biz burada gönülden amasız, fakatsız, çıkarsız, menfaatsiz bütün herkes gönülden yürekten burada. Çünkü artık millet, parti belediyeciliğinden bıktı. Halk belediyeciliği istiyor. 

Ahmet Yıldız-2

SİZİ AHMET YILDIZ’MI ENGELLEDİ

Çerkezköy’de 10 yıldır belediye başkanısın. Sayın Akay, esnafı vatandaşları kandırma. 10 yıldır yapmadığın projeleri bugün mü yapacaksın. Bu halkı kandırmaya, yalan söylemeye hiç kimsenin hakkı yok. Siz Belediye başkanlığı yönetmeye talipsiniz. Bilmiyorsanız gelin eğitim verelim bu konuda. Bu iş yiğit işi. Abdullah Öğe, 5 sene Çerkezköy ilçe başkanlığı yaptın. Cüneyt Yüksel, sende 5 sene İl başkanlığı yaptın. Eğer derdiniz halka hizmetse, hakka hizmetse, Çerkezköylü esnaflarımız dertlerini gidermekse sen ilçe başkanıydın sen il başkanıydın, Çerkezköy’e hizmeti getirseydiniz. Kim engelledi sizi Ahmet Yıldız’mı engelledi.”

TMS’den üyelerine 5 yıldızlı eğitim tatili TMS’den üyelerine 5 yıldızlı eğitim tatili

Ahmet Yıldız3

Konuşmasının ardından Yıldız, içerisinde kreşler, barınaklar, hayvan pazarları, mesire alanları gibi hayata geçirmeyi planladığı projelerini kamuoyuna tanıttı

Yıldız’ın Proje Tanıtım Toplantısına çok sayıda destekçisi katıldı. 
Ahmet Yıldız2-1

Muhabir: Barış Karapaça