Akay'dan Kesimoğlu için 'Hoş geldin' paylaşımı

Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, 31 Mart seçimlerinde aday gösterilmeyince partisinden istifa eden ve yeniden CHP'ye geri dönen Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu için 'hoş geldin' paylaşımı yaptı.

Akay'dan Kesimoğlu için 'Hoş geldin' paylaşımı

Çerkezköy Bakış- 2014 seçimlerinde CHP’den Kırklareli Belediye Başkanı seçilen ve 31 Mart seçimlerinde aday gösterilmeyince partisinden istifa ederek bağımsız aday olarak girdiği seçimi kazanarak ikinci kez Kırklareli Belediye Başkanı seçilen Mehmet Siyam Kesimoğlu, bu görevini yaklaşık 2 yıldır bağımsız olarak sürdürüyordu. Kesimoğlu, yaptığı yazılı açıklama ile CHP’ye geri döndüğünü duyurdu ve  TBMM’deki Grup Toplantısına katıldı.
Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay’da Ankara’da çeşitli ziyaretlerde bulundu ve Tekirdağ Milletvekili de olan Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak ile CHP Genel Merkezinde bir araya geldi.
Akay ardından TBMM’deki CHP’nin Grup toplantısına katıldı. Burada Kesimoğlu ile çekildiği fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaşan Akay, “Bugün kendi evine, ait olduğu yere geri dönen Kırklareli Belediye Başkanımız Mehmet Siyam Kesimoğlu’nun CHP TBMM Grup Toplantısı’nda partimize katılımını gerçekleştireceğiz. Evine hoş geldin Kesimoğlu” ifadelerini kulandı.

Yorumlar 1
baba serdar 23 Şubat 2021 16:57

nereye gitti nereye geldi dön dolaş hep aynı